Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes felkészülnöm rá?

Érdemes felkészülnöm rá?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmmel már 6 éve "sülve-főve" együtt vagyunk, olyan jó barátságban, hogy szinte veszekedés sincs. A közeljövőben már biztos hogy mindkettőnknek lesz pasija és nem tudom hogy mennyit fog ez változtatni a barátságunkon. Mivel nem elég magabiztos egyéniség, ezért lehet hogy a pasija teljesen le fogja foglalni. Én eddig is mindig tudtam szakítani időt a barátaimra szóval magam miatt nem aggódok. Szerintetek romlani fog a barátságunk? Mert akkor egy nagyon jó, igazi barátság romlana meg.
2010. márc. 18. 16:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha figyeltek rá, akkor romlani nem fog, maximum változni. Egyszerűen arra kell figyelni, hogy a rendszeres találkozások ne maradjanak el, maximum ritkuljanak.
2010. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaz barátot találni nagyon nehéz,viszont a pasi olyan mint a busz.Az egyik el megy,majd jön a másik.
2010. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nagyon jó, igazi barátság, akkor nem romlik meg. A barátnőmmel különböző okok miatt fél évig nem tudtunk találkozni, de amikor találkoztunk minden ugyanott folytatódott ahol "abbahagytuk".
2010. márc. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell készülnöd. HA majd viszket, akkor vakarjuk. Előre nem kell tenned semmit - esetleg megbeszélhetitek, ő mit gondol erről.
2010. márc. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Remélem igazatok lesz, és nem lesz gond :) Csak mindig van bennem egy rossz érzés, hogy mi lesz ha... Az utolsónak válaszolva, már beszéltünk erről, és ő azt mondta hogy ő meg attól fél hogy "megunom". De ez nem fordulhat elő. :)
2010. márc. 18. 16:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben vagyok, mivel a barátnőm pasija betegesen féltékeny, akárhová megy a barátnőm előre be kell jelentenie, az ex-ekkel kapcsolatban folyamatosan számonkéri, hisztizik. Még ha sétálni vagy vásárolni hívom a barátnőmet általában lemondja, mert nem akar konfliktust vele. Én ezt megértem, mivel eléggé kapcsolatfüggő, de úgy érzem megromlott a viszonyunk. Csak akkor szokott hívni ha összevesznek, és kéthetente szakít vele a pasi. Én folyamatosan szervezek programokat, de nem mer eljönni. Több mint 10 éves barátságot alakított át a pasi, mert nagyon ki akarja sajátítani.
2010. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, valszeg fog változni a kapcsolatotok.

Tudom, jól esne azt hallani, hogy nem, dehogy, de szerintem is jobb felkészülni.

Tény, hogy a pasik jönnek-mennek, és kétségtelen, hogy van erről közhely, hogy az igaz barát pótolhatatlan, de gondolj bele, eldobnád-e azt, aki lehet, hogy a jövőben a társad lesz, egy lány kedéért, aki lehet, elhagy téged egy fiú kedvéért?!

Ha neked lesz előbb fiúd, a barátnőd irigyel majd téged, és rosszakat fog mondani a fiúra, és fordítva is igaz, lehet, te fogsz alibi érveket gyártani, miért nem megfelelő a barátnőd fiúja. Ha mindkettőtöknek lesz fiúja, és neadj'Isten, a két fiú utálja majd egymást, mindketten a saját fiútoknak adtok igazat, és ha jóbarátok a fiúitok, az egyiktek bizonytalan lesz, nem azért jár-e a pasijával, mert az a legjobb barátnője fiújának a haverja. Hát még ha egy fiú tetszik mindkettőtöknek!

És egyéb bonyodalmak.

Készülj fel erre!


Jegyezd meg, hogy gondolj bármit is a barátnőd fiújáról, NE MONDD KI, mert azzal a barátnődet bántod meg. És bármit mond ő a tiedre, tudd, hogy egy kicsit valszeg féltékeny. Ha nagyon vigyáztok a barátságotokra, talán túlélheti a kapcsolat-mizériát, de az tuti, hogy viták és döntések, választások állnak előttetek.

Az a legfontosabb, hogy sohasem, még a legkrízisebb krízishelyzetben sem állítsátok választás elé a másikat: "Válassz, őt akarod, vagy a barátságunkat?" mert ki az a bolond, aki a barátnőjére szavaz ilyen esetben, viszont a dötéskényszer, a zsarolás tönkreteheti a barátságot is.


De most még felesleges ezen pánikolni. Élvezzétek ki a barátságotokat, gyűjtsetek összekötő élményeket, és legfőképpen olyan fiút válasszatok magatoknak, aki rendes, és nem kisajátító, hanem annyira szeret titeket, hogy a barátai közé fogadja a csaja legjobb barátnőjét is.

2010. márc. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van... pech lesz ha kifog egy kicsit "zsarolósabb" pasit... Remélem akkorra már nekem is lesz és akkor nem fog annyira rosszul esni. Talán. :(
2010. márc. 18. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!