Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek furcsa, ha egy...

Szerintetek furcsa, ha egy frissen szült nőnek az öccse segít a szülés utáni hetekben?

Figyelt kérdés

Ugye vannak olyan helyek, ahol az első pár hétben kíméli magát az anyuka, ezalatt az idő alatt a család nőtagjai segítenek a főzésben háztartásban, nagyobb gyerek(ek)el.


De mi van akkor, ha a segítő családtag egy 20 éves egyetemista fiú? Az ő segítségét is illik/szabad elfogadni?


(nem rólam van szó, csak ismeretségi körben jött fel a téma)


2015. nov. 3. 13:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Miért lenne furcsa?
2015. nov. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
Én nagyon örülnék egy ilyen öccsnek :)
2015. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%

Mi az, hogy "illik/szabad"? Hányas évet írnak ott, ahonnan írni tetszik?


Felteszem, a női rokonok nem a nemi szervükkel segítenek, hanem a kezükkel, ez pedig a férfiaknak is van.

2015. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Mi lenne ebben a furcsa? Te nem segítenél neki, ha rászorulna?
2015. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%

Mi az hogy illik/szabad, meg hogy furcsa-e? Kinek mi köze hozzá, hogy kinek ki és miben segít? Talán valami bűncselekményt követ el ezzel? Ó te jó ég, hogy mennyire fontos mindenkinek, hogy ki mit és hogy szokott és mi nem szokás...

Ja, akkor ha a szülő nő nem bővelkedik nőnemű családtagokban esetleg még egy árva férje sincs, akkor tojja le az egy szem öcsikéje, mert az öcsikék nem szoktak segíteni, vagy mi??? Ember!

2015. nov. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen, ha olyan a viszony közöttük, hogy a kismama az öccsét kérte fel segítségnek és az öccs segít, akkor ebben semmi furcsa, elítélendő nincs.
2015. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
Az én párom a kisöcsi a 2 nővére mellett mégis előbb tanult meg fözni mint azok...és a gyerekekhez is jobban ért, szeretik a kicsik nagyon...attól hogy valaki hím nemű csinálhatja 1000szer jobban a dolgokat mint egy nő.
2015. nov. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem furcsa. Az segítsen, akinek van rá módja, szívesen teszi, és akivel olyan jóban vannak, hogy szívesen vannak ennyit együtt. Ez lehet bárki.
2015. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
67%

Engem csak egy dolog miatt zavart volna: első 4-5 hétben annyira fájt a mellem a szoptatástól h a nap nagy részét csak félmeztelenül bírtam ki, nagyon irritálta még egy sima póló is.

Így öcsém előtt nem járkáltam volna egész nap, de ha beugrik naponta 1-2 órára nyilván addig túlélem, h felhúzok egy pólót, de ideköltözős segítség már kellemetlen lett volna.

De aki nem szoptat vagy nem ennyire érzékeny annak minden további nélkül szupi segítség.

2015. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sokat segitett öcsèm!Pl:vasalt,bevàsàrolt,altatta a babàt,ès bàrmit amire megkèrtem!ebben semmi furcsa nincs!De ha valaki ezt mègis megszòlja, na annak sem a lâbàval van baj!
2015. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!