Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után 3 héttel már...

Szülés után 3 héttel már dolgozni menni? Menekülés, szülés utáni depresszió lenne?

Figyelt kérdés
Sógornőm első babája. Megviselte a terhesség is , és a szülés is. Nem sokat dolgozott a tej beindításával sem. Műkörmös, saját szalonnal. 3 héttel szülés után már egész napra elment dolgozni, azóta hetente 2 napot végig az üzletben van, 7 hetes baba apjával, vagy nagymamákkal. Nem akarok ítélkezni, csak nekem furcsa...

2015. ápr. 6. 19:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
talán nem akarja elveszteni az ügyfélkörét. átmennek máshoz a vendégei,egy jó vendégkört pedig évek kiépíteni. az furcsa,hogy persze nem a babával van, nekem nem jutott volna eszembe,de valószínű erről lehet szó.
2015. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Engem nagyon megviselt a gyermekágyas időszak, de ennek ellenére eszembe nem jutott volna visszamenni és a picit bárkire rábízni. Persze nem ítélem el, csak szánomra érdekes.
2015. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Ez minden, csak nem normális dolog:S
2015. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

A fodrászom is pár hét után visszament dolgozni,mert rettegett, hogy elveszíti az ügyfélkörét. De ő meg is mondta, már a terhessége alatt, hogy max 6 hetet marad otthon. Végül aztán nem lett annyi, szerintem 4 hét után már dolgozott. Mégis imádja a gyerekét, több mint 2 évig szoptatta is.

Szóval lehet, hogy tényleg csak a vendégeit félti.

2015. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem beszélni kéne vele mert neki a gyerek mellett a helye..viszont én sem ítélem el engem is iszonyatosan megviselt a gyermekágy..sokat sírtam! De elhiszem,h kikapcsolja az agyát es kell is majd kesobb kikapcsolodas mert megőrülsz otthon!:( pl. en is jarok pl edzeni igaz az enyem mar 5 honapos nekem mar nincs bűntudatom itthon hagyhatom egy orara ..
2015. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

lehet a családja kényszeríti..

nálunk anya mesélte, hogy anyósáéknál laktak és épphogy megszült, már "hajtották" dolgozni(állandóan mondták, szekálták ezzel)beszoktatás nélkül mentünk is a bölcsibe, meg is van felnőve a hátránya ránk nézve...

2015. ápr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Most komolyan nehogy már az baj legyen, hogy hét napból kettőt távol van, nem ettől lesz lelki sérült egy gyerek sem. Bírom az ilyen szuperanyuk ítélkezését olyanok felett akik nem lesik a nap 24 órájában a gyereküket.
2015. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Hát én nem tudom, de szerintem, és ez csak az én véleményem, egy nő átértékeli az életét és a fontossági sorrendet, amikor a kezébe adják a babáját! Ha valakinek fontosabb a karrierje, mint a gyereke, az minek szült? Elvárták? A gyerek meg kit érdekel? Nekem is van ilyen ismerősöm, kettő is, mindkettő a székét féltette, meg hát csalódott is a baba nemében (ami szerintem extra gáz: nem szeretem, mert fiút akartam vagy lányt?) Közvetlen környezetemben fordult elő mindkét eset és mindkét gyerek jobban elvan idegenek kezében, úgy hogy a saját anyja nem tudja megnyugtatni, mert érzi a gyerek, hogy nem szeretik!
2015. ápr. 8. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%
Egyáltalán nem helyes, és nem jó senkinek. Neki sem..csak erre sokkal később fog rájönni.
2015. ápr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Később meg fogja bánni.Egyébként mi ez a terhesség utáni depresszió,de komolyan.Életemben nem voltam olyan boldog,mint otthon a picivel.Különben is lefoglaljak az embert a napi teendők,nincs idő depisedni.
2015. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!