Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek felajánlotta Édesanyáto...

Nektek felajánlotta Édesanyátok a segítségét?

Figyelt kérdés
Anyukám nem örült h unokája lesz,szülés után fel sem ajánlotta h venne ki szabadságot és eljönne segíteni a baba körül pedig ráadásul császárral szültem. Nem laknak messze se tőlünk. Anyósom jött el. Pedig én anyukámnak örültem volna igazán. Nektek ez rosszul esett volna?
2015. nov. 6. 21:44
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
48%
Igen.
2015. nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
39%
Igen
2015. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
71%
felajánlotta, de megkértem, hogy ne jojjon...kulfoldon élunk, 2 honapos volt a fiam, mikor anyukám kijott 2 hétre. engem zavart volna, ha itt van. szerettem volna, ha mi magunk intézzuk a dolgokat. anyosom sem segitett, bár o fel sem ajánlotta. valahogy itt ez másképp van, szul a no (császárral vagy természetes uton az mindegy), pár napra rá jon a család ebédre, a no ugyanugy csinál mindent, mint elotte..foz, mos, takarit. majd a 14. héttol megy vissza dolgozni, a baba meg megy a bolcsibe..vagy vigyáz rá a babysitter.
2015. nov. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 gömbicica ***** válasza:
34%

3-as Neked, ill. gyermekednek nagyon nem jó dolog ez :(

gyereket ne bölcsi meg baby sitter nevelje már :(


Nálatok ez a divat semmi gond ezzel, de mégis :(


nem negativ kritika akart lenni!!!!


Oda nem adnám bölcsibe a csöpp gyerekemet. Minden vele töltött perc életem nagy ajándéka.

mikor láttam, hogy minden nap változik, fejlődik, egyre okosodik, szoptahatja az ember....

Anyának lenni maga a csoda :)

De nem ugy ,hogy "lepasszolja" aztán megy dolgozni :(

brrrrr :(


Kedves Kérdező nekem se segitett senki :(

Édesanyám: költötted kotyogj neki, Anyósomra tán negyed órára hagytam, jött utánam mint a rakéta, hogy igy a gyerek, ugy a gyerek :( ááááááá


rossz volt :( elmult, megoldottam. felnőttek :)

mára már minden kerek :)

2015. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
66%

"nem negativ kritika akart lenni!!!!"


nem a lófittyet, ti ősanyák nem bírjátok elviselni, ha valaki nincs összenőve a gyerekével és más is szerepet játszik az életében...

2015. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
26%
5-ös, neked nem való gyerek, de még kutya sem.
2015. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
32%

hát azèrt 14 hetes gyereket bölcsibe dugni!nem csak egy "ősanya" ,egy jóérzésü ember sem teszi.

Rosszul esne a dolog ,de nem tudsz mit csinálni ,ne bánkódj ezen ,majd te is így állj hozzá.

2015. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
76%
4-es, Svájcban élunk, nincs tobb szulési szabadság sajnos. Nem divat kérdése, igy mukodik az "ország", ez van és ennyi.
2015. nov. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
89%
De, gömbicicánál minden lenézés és negatív kritika akar lenni.
2015. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
23%

nekem is rosszul esett volna.


amúgy ezek a szóban forgó országok azért működnek így, mert a legtöbb nő ott megteheti, hogy 3-5 évig legyen otthon munka nélkül a gyerekkel.

a csórók kényszerülnek csak a korai bölcsizésre.

2015. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!