Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudja, hogy szeret-e?...

Nem tudja, hogy szeret-e? Most komolyan létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Másfél éve egymásba szeretünk egy válófélben lévő 3 gyermekes anyával. Egy munkahelyen dolgoztunk, amíg én le nem számoltam onnan. A felmondásom oka az volt, hogy egy a párom által ismert személy egy igen kecsegtető lehetőséget ajánlott fel Németországban. És én kimentem, hogy jobb legyen nekünk.Persze kiderült, 5 hét után, hogy átvertek. 3 hete itthon vagyok munka nélkül. Persze ez nagy veszteség mindannyiunk számára, de igyekszem hamar új állást találni.Közben a kapcsolatunk is mélyponton van. És mindazok mellett amit végig csináltunk együtt, a válságtól megkezdve mindent, megkaptam, hogy bizonytalan az érzelmeit illetően. Nem akarja, hogy elmenjek, szüksége van az, erőmre amivel eddig is támogattam, és fájna neki, ürességet érzett az alatt is amíg kint voltam, de nem tudja hogy szerelemmel szeret e? Nem tudom mi tévő legyek, mert én nagyon szeretem.

2015. nov. 7. 07:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én már voltam,ilyen szituációban.

Csak nekem a volt páromnak 2 gyereke volt.

A történet pont ugyan ez kb..

A végeredmény:

A vállása után kellet neki valaki,aki mellette van egy férfi( egyedűl.é.anyaként 3 gyereket nehéz felnevelni)és ugyan úgy megcsinálja a férfi munját.

Nem volt munkám 2 hétig,de minden baj volt( szerintem,itt kibukik miért van velem) mert sose értettem,hogy miért vagyok jó ha van pénzem és miért nem ha nincs? A szeretet nem erről szól.

A vége fele kijelentette,hogy ő nem tudja mit érez ( úgyanugy mint nekd)

Én meg szakitottam,mert nehogy már egy okyan kapcsolatban éljek,ahol akkor van csak happy ha van pénz meg minden jó...az már régen rossz,mert tuti,hogy az első nagyobb nehézségnél valaki lelép..

Az apa nem fizetet gyerektartást én neveltem őket,helyette és ezt kapom?

Tényleg mindent megadtam neki amit birtam,de ez van.

A végén kibukott,hogy neki csak azért kell valaki,hogy ne egyedűl nevelje a gyerekeket.És ha valami nem stimmel majd tovább lép

2015. nov. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És az ilyenek mindig találnak párt:D aki még igazán, szívből szeretne, az egyedül marad. Hogyhogy nem érzitek, szeret-e a másik?
2015. nov. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az 1-nek! Sajnos tényleg nagyon hasonló a szituáció, itt sem fizet az apa semmit, és tényleg úgy támogatom őket ahogy csak bírom. Félek hogy ha maradok akkor csak hitegetem magam, és még lejjebb megyünk mind ketten. De elhagyni sem akarom! Tudom, hogy szeretem, és csak azt tudtam mondani neki, hogy ha ő is akarja akkor megtaláljuk erre is közösen a megoldást. Egyszerűen nagyon tanácstalan vagyok, mert én bennem is megfordult az amit írtál, meg az is játszik bennem, hogy csak a sok stressz miatt került ilyen állapotba, és ha elmegyek akkor az olyan mintha feladnám volna, és eldobnám magamtól a lehetőséget, hogy egy nap amúgy csodálatos nővel éltem le az életem.
2015. nov. 7. 08:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem csak szerelemmel lehet szeretni. Ha nem szerelmes beléd, attól még szerethet. Mitévő legyél? Maradj vele!
2015. nov. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. nov. 7. 10:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

van olyan szerintem, hogy az ember bizonytalan az érzéseiben. de én ilyenkor nem terhelem a társamat a lelki vívódásaimmal, nem mondom neki, hogy jáj, nem is tudom, mit érzek.... inkább tisztázom magamban, és akkor szólok, ha rájövök, hogy biztos nem akarok vele lenni.

Miért kellene a másikat megbántani azért,mert mi nem tudunk dönteni?

2015. nov. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom, hogy amikor a néhai férjemnek kikopott a csípője, akkor azt mondtam neki, hogy képezze magát tovább, legyen egy könnyebb munkája, és addig meg tudunk élni a félretett pénzünkből, illetve az én fizetésemből. A szeretet az, ha képes vagy az önfeláldozásra is. Tulajdonképpen a szeretetben nem is beszélhetünk önfeláldozásról, hanem együtt teszünk meg egymásért dolgokat. Ő mit tett meg érted?
2015. nov. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ebben tanácsot adni.

Egy 3 gyerekes, frissen elvált nő, aki semmilyen szinten nem számíthat a gyerekei apjára, elég nagy lelki-érzelmi krízisen megy keresztül. Rázuhan a teljes felelősség a gyerekeiért, a házasság terén kudarcot vallott (tökmindegy, mi volt a válóok, akkor is így éli meg), van egy jó adag csalódottság, bizalmatlanság benne a férfiak iránt. Nehezen fér be ezek mellé a mindent elsöprő szerelem, még ha ott van is, nehezen érzékelhető mindezek mellett.

Az, hogy szüksége van rád, hogy nélküled ürességet érez, az ő számára most a legtöbb, amit adni tud. Légy türelmes, ha tényleg szereted, az aki hideg fejjel csak kihasználni akar, lett volna olyan rafkós, hogy teljes szerelméről biztosít téged a nap minden percében. Ez a nő viszont őszinte volt, abban az élethelyzetben, amiben most van, nem lehet tőle többet elvárni, eljön majd mindennek az ideje, ha kitartasz mellette.

2015. nov. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 7. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!