Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok tovább iskolába...

Franletta kérdése:

Nem akarok tovább iskolába járni mit tegyek? elegem van a tanárokból, osztálytársakból, mindenkiből aki ide jár a sulimba basztatnak, rajtam röhögnek . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 8. 18:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért bántanak, mi az oka? Hány éves vagy, hányadikos? Iskolaváltás szóba jöhet?
2015. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Azért bántanak mert engem lehet és megtalálnak ...

13 vagyok 1,5 évem van hátra általánosból

tesóm annak idején 5 es volt magántanuló lehetett mert nem szeretett járni és lógott . én ha szeretnék valamit nem kapom meg vele kivétel volt elegem van de miért !!!!

iskolaváltás szóba nem jöhet

2015. nov. 8. 18:15
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
De mégis mivel bántanak? A tanárok is vagy csak a diákok? A szüleiddel próbáltál már erről beszélni? Miért nem jöhet szóba az iskolaváltás? Próbáltál már beszélni az iskolapszichológussal?
2015. nov. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 gömbicica ***** válasza:
27%

ismerősi körben is egyre több ilyen nem akarok iskolába járni gyerek van ujabban :(


mi a xar lehet már ez????


aztán szülőt kergetik őrületbe, mert a vége a pszichiátria :( :( majd magántanuló lesz.


probléma, hogy nem kapnak meg ezt- azt. Azért a gyerekek is nem tudom hogy gondolják?

minden a fán terem????


Azért mert Neked kedves Franletta eleged van a tanárokból az osztálytársakból, mindenkiből azért nem gondolod hogy nem kicsit gáz???


Az én gyerekkoromban meg sem fordult a fejemben, hogy egyszerüen nem megyek iskolába :(

az volt a feladat, és csinálta az ember a dolgát általános iskola, házi feladat, felelések, edzések, szakkörök akinek volt, haza, tanulás, reggel kezdődött előről. aztán középiskola. semmi rossz nem volt ebben :(


ÉN ugy gondolom,itt elsősorban magadban kéne rendet tenni.

pszichológusoknál szerintem már telitettek az időpontok, de megpróbálkozhatsz.



Ha már most ilyenen parádézol, mi lesz Veled 5-10-20 év mulva,??? akkor is bünbakokat keresel majd? egyszer a barátod lesz ilyen olyan, egyszer a munkahelyed xar.....


Kedves Franletta!!! igaz gyerek vagy még (legalábbis korod szerint) először nézz magadba, beszélj a szüleiddel, és folytasd az iskoláidat.


bocsánat ha valakiben nemtetszést váltottam ki.


lehet hogy mindezeknek a problémáknak az oktatási rendszer is az oka, a szülők éjjel-nappal dolgozása is belejátszik, sok családnál a szeretetlenség, a nem törődés, van ahol törődnének, de gyereknek van teli vele a pupja az ilyen szülővel.


akkor mi is a megoldás vajon????

2015. nov. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
24%
Biztos utálják a hazugokat, februárban 14 voltál...
2015. nov. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%
Járj suli mellé aszt mondod suliba mész de hejette bemész a tescoba pl ott elloghatsz xd
2015. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%

Nem a sulit kell hibáztatni, hanem te neked kell változnod. Legyen benned annyi mersz, hogy kiállsz magadért. Ha bántanak, megvéded magad. Tudod ha valakit gyerekként ennyire piszkálnak, és ő képtelen megvédeni saját magát, akkor felnőttként sem lesz jobb az életed. Akkor meg utálni fogsz dolgozni, mert a kollégáid ugyanúgy megérzik majd rajtad a tutyi mutyiságodat, tehetetlenségedet, és keményen rád szállnak. Tessék a sarkadra állni, kiállni magadért. Kezdj emberként élni és nem nyusziként..

Ugye ismered a híres mondatot???


"NYUSZI VAGY MCFLY???"

2015. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:48

Te is sokat lóghatsz a suliból. Látni a helyesírásodon...

2015. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%

Hát, ezt a mai rendszert utálnám én is. Totálisan tönkre tették az oktatást: négyig bezárni a gyerekeket, minden nap tesi, kötelező hittan/erkölcstan?? Egyre több és több tananyag, nehezebb táska, szigorúbbnál szigorúbb hozzáállás a gyerekekhez... Borzalom. :( Az iskolai étkeztetési szabályozásról meg ne is beszéljünk... Nekem is minden gyerek-ismerősöm folyamatosan panaszkodik, és gyűlöli az egészet.

Mindeközben pedig írni-olvasni már szinte egyik sem tud, totálisan tájékozatlanok a világ dolgairól, alapvető ismereteik nincsenek... (Nem is csoda persze, hiszen a lényegre sosem marad már idő)

Nagyon sajnálom a mai gyerekeket, mert a gyerekkorukat teljesen elveszik.

2015. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen megértelek. Nekem 5 évet kell még kibírni egy középsuliban. Engem is is baszt.atnak a ri.bancok, kuvák rendesen, csak mert nem vagyok olyan, mint ők... tanárok meg hát a tepsiszájú riherongyokhoz állnak. Ehhez képest a másfél év semmi, csak egyre figyelj oda. Középsuliban/gimiben szedd össze magad, és állj ki magadért, én is ezt teszem, remélem sikerrel.
2015. nov. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!