Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kivitelezheto...

Szerintetek kivitelezheto hogy erettsegi eveben kulon koltozzek anyuektol?

Figyelt kérdés

Nem igazan birom itthon a legkort...

Dolgoznek suli mellett..

ugy kivitelezheto szerintetek?

Mert itthon nem szeretek lenni... Anyuval sokszor nem jovunk mar ki jol..Onnalosodni szeretnek nagyon..

Szerintetek fent tudnek tartani diakmunkabol egy alberletet, vagy ez kivitelezhetlen egyedul?

19/L


2015. nov. 8. 22:11
 1/6 A kérdező kommentje:

Diak melom eleg jol fizet

egy nap,ha delutan megyek dolgozni akkor 4600ft

ha ejszakat viszek akkor 5000 egy nap

Nyarat vegig dolgoztam ott

folyamatosban kerestem 125000 ft-ot...

2015. nov. 8. 22:13
 2/6 anonim ***** válasza:

Napi 5 ezer, az 80 ezer egy hónapban. Ebből nem tudsz megélni egyedül lakást bérelve. 125-ből is csak rettentő nyögvenyelősen.


Éltem albiban, 60+28=88 ezer volt csak bérleti díj és a rezsi, + telefon, kaja, egyebek, ugye nem kell mondanom.

2015. nov. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hat.. anyu annyiban segitene hogy a kaja...

nekik is konnyebb lenne ha eltartanam magam es nekem is jobb lenne mert kikerulnek ebbol a legkorbol..

2015. nov. 8. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyedül nehezen, ha többen összeköltöztök, szobát bérelsz, szüleid adnak kajáravalót, úgy esetleg.

Nappali rendszerű suliba mennél?

2015. nov. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Maximum szobát tudnál bérelni. Én Pesten bérlek egy szobát, a nettó keresetem 100ezer. Sajnos minden forintnak előre megvan a helye attól a pillanattól,hogy megérkezik a fizetésem :(

Szerintem bírd ki még otthon kicsit és próbáld minél jobbra megírni az érettségit.

2015. nov. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ha szeretnél tovább tanulni akkor nem ajanlom, mert akkor több figyelmet kéne szentelni a tanulásra.

ha szakmára mennel tovább, vagy ha a lényeg annyi, hogy meglegyen az érettségi, akkor vágj bele.

szobát tudsz bérelni, egyetemistak gyakran keresnek alberlotarsat. kb 25E berleti díj +rezsi rád eső része (5-10E forint) reális erte. ezen felül bérlet, kaja, oszralypenz ami elég sok szokott lenni a szalagtuzo és a ballagas van idén, ruha varratas, tanaroknak ajándék stb...

szerintem ez akkor menne, ha anyukád is tamogatna, de kérdem én, ha olyan rossz a viszony, fog segíteni? meg tudod beszelni vele, hogy legalább a poltekot amit utánad kapnak, elutalnà neked?

én a helyedben még kibirnam juniusig. ha rossz otthon lenni tanulj könyvtarban, vagy legyél barátokkal és csak aludni járj haza. így kibírhatatobb

2015. nov. 9. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!