Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha idegesít a...

Mit csináljak, ha idegesít a párom volt felesége, féltékeny vagyok, sokszor a páromon vezetem le a dühömet és ez miatt egyre csak romlik a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
Tudom, szeret a párom, szép a kapcsolatunk, de ez a nő engem megőrjít. Már maga a létezése is zavar, meg hogy a gyerek miatt muszály találkozniuk, ráadásul még fúr is hol engem hol a páromat.
2015. nov. 18. 09:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

De miért jöttél össze a pároddal, ha idegesít hogy van exe? Gondolom nem tagadta le a gyerekét, tehát tudtad, hogy találkozni fognak a gyerek miatt.

Most sikeresen tönkre vágod a saját, a párod és a gyerek életét a folyamatos hisztivel, gratulálok!

Előbb gondolkodni kéne felnőtt ember módjára és csak utána belemenni egy komoly kapcsolatba. Párod remélem mihamarabb megunja és szakít veled a gyerek érdekében.

2015. nov. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagy biztos magadban, vagy a kapcsolatototkban, ezért érzed gond-nak, ha ott van az ex. Pedig biztos volt oka, hogy szakítottak, nem passzoltak egymáshoz.
2015. nov. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%

Már bocs de a stílusodból az jön le,hogy a volt feleség téged le se sz..r,nemhogy fúrna,mert akkor konkrétumot is írtál volna. Te, ahogy magad is írod, a létezése miatt vagy idegbeteg,ami valljuk be,nem teljesen normális dolog.

Ha tudtad,hogy ilyen tipus vagy,akkor minel kezdtél elvált,gyerekes férfival? Neked 180 fokos változásra lenne szükséged,vagy valami önismereti tréningre,mert még a vak is látja,hogy ez nem az exnejről,hanem rólad szól.

Gyerekkel milyen a viszonyod? Vigyázz legalább az apja előtt ügyelj a látszatra,és ne utáld,mert csak magad alatt vágod a fát és még a pali is ellened fordul.

2015. nov. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus.


Fúrja a párod is? Akkor mégis miért vagy rá féltékeny????

2015. nov. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
59%
önbizalom hiányos vagy
2015. nov. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!