Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves lánynál ott aludhat a...

16 éves lánynál ott aludhat a barátja?

Figyelt kérdés
Én nem engedtem meg a lányomnak,de azóta duzzog,mert a barátnői már egy éve együtt alszanak a barátjukkal.Nagyon maradi vagyok?
2010. márc. 21. 07:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%

20 vagyok, 16 évesen jöttem össze barátommal (4 éve), és egymásnál aludtunk, kb 1-2 hónap után.

Ha nem bízol a fiúban, akkor legalább, ha lehet, nálatok aludjon a srác.

Manapság ez már megengedett dolog (általában írom, nem mindenkinél azért), de értem én a félelmeket. Beszéld meg vele, tudom, hogy nehéz egy kamasz lánnyal. Esetleg a barátja szüleivel is beszélhetnél, ha a nálatok való alvás nem megengedett.

2010. márc. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
24%
Igazi középkori felfogás..
2010. márc. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
azt a dolgot amitől minden anya annyira fél, nem csak este lehet csinálni. ha le akarnak feküdni egymással nappal is megteszik. én 19 éves vagyok, anyáék nem engedték hogy a barátommal aludjak még 17 évesen sem, akkor aztmondtam bulizni megyünk és közben ott aludtam náluk. aztán 18 "évesen elfogadta". de szerintem neked is jobb lesz ha a lányod nem hazudozik hogy hová megy. úgyis megoldják. "a dolog miatt" pedig ne aggódj, a biztonság kedvéért tegyél a szekrényére egy doboz óvszert, vagy beszélgessetek el.
2010. márc. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
38%
Mond neki hogy ott aludhat a barátja de külön szobában.
2010. márc. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem se kéne 16 évesen engedned, hogy ott aludjon a barátja. Magamból kiindulva az történne amitől félsz :D
2010. márc. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
de utolsó, azt nem megteszik nappal is amikor találkoznak ? most őszintén.... nem kell ahoz sötét meg ágy. ha akarják akkor megteszik. ha meg nem , akkor lehet ott ágy, meg sötét, meg együttalvás, akkor sem fogják megtenni. ennyi
2010. márc. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

én sem örülnék, ha a 16 éves lányomnál ott aludna a barátja, de!

ha meg akarják tenni, úgyis megteszik. sokkal jobb, ha inkább felkészíted arra, mi vár rá (hogyan védekezhetnek stb.), mintha valahol bújkálnak, és esetleg becsúszik egy baba.


a másik: hosszú távon te is jobban jársz, ha ott a srác. amíg ott van nálatok, szem előtt tudod tartani ;) amíg a lányod nálatok van egy fiúval, mindig tudhatod, hogy közel van és biztonságban van. a fiú is sokkal jobban fog a lányodra és magára is figyelni, nem fog akármit megengedni magának.

szóval, inkább engedd be őket :)

2010. márc. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%

Maradi felfogás,ha azért nem engeded,hogy ne szexeljenek.

Mindig is úgy gondoltam,hogy egy anya-lánya kapcsolat őszinte kell,hogy legyen,mindig kell tudni hol a határ,ki meddig mehet el;ha te nem bízol a fiúban,nem tetszik és ennek szerinted oka van akkor beszéld meg a lányoddal,ár hallgatni úgysem fog akkor rád, de tanácsot, véleményt mindig lehet adni/alkotni:)

Én a heledben megengedném neki,főleg ha most vezsíti el,mert az egy lánynak mindig jobb otthon, de kikötném,hogy csak szombat esetleg péntek este lehetne, a többi időt szánja a tanulásra.Ebben szerintem nincs semmi megis engedtek , a kecske is jóllakott és a káposzta is megmaradt.A szexet mindenki elkezdi egyszer,legyél annyira jó,hogy felvilágosítod, veszel nekik óvszert és amikor a barátja ott alszik,akkor mondjuk este ti elmentek kikapcsolódni nem őrködtök felette.

2010. márc. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

ha jól értem nem a lányod menne a fiúhoz, hanem a fiú menne hozzátok.

Annak idején nekem nem engedték, hogy a fiúnál aldujak sem azt, hogy én nálam aludjon egy fiú.(30-as vagyok)

Ezért behazudtam, hogy a barátnőmnél alszom és csajos buli lesz. Azt megengedték.

Szóval inkább menj bele, hidd el addig jó, amig a lányod szem előtt van és tudod hova megy.

Sőt tovább megyek. Ha teszem azt elmennek bulizni, igenis a fiú kisérje haza. És ha már elkisérte maradjon ott. Kicsit más világ van már. Annyi barom van az utcákon éjszaka, hogy sokkal jobb, ha van egy állandó fiúpartnere, aki elkisérgeti.

hidd el ezzel sokkal jobban óvod a lányodat. És igenis beszélj vele a testiségről, akár elviheted nődokihoz.

Sajnos a tiltások és a szülő-gyerek közötti nem megfelelő bizalom sokszor vezet tragédiához.

Ez nem maradiság kérdése, értem én a te (mint édesanya)

aggódásodat, de inkább áploj jó kapcsolatot Te is a fiúval. Hiszen, ha te nem vagy ott, ő vigyáz a lányodra.

2010. márc. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

utolsó voltam: egyébként én, ha 16 évesen ott aludtam volna a barátomnál, mikor tudván tudom, hogy a szülei is otthon vannak, biztos nem kamatyoltam volna vele :) valahogy feszélyezett volna, hogy nem vagyunk egyedül.

na, de ez a megboldogult 80-90-es évek voltak...

2010. márc. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!