Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bunkóság ez egy kicsit a...

Nem bunkóság ez egy kicsit a pasim anyjától?

Figyelt kérdés

Vettem magamnak gyógyszert mert betegeskedtem (torokfájás, nátha, ilyesmire). Ezután mentem a barátomhoz, és előtte is vettem be a gyógyszerből. Épp akkor az anyja is beteg volt, de neki elfogyott a gyógyszere. Kért tőlem 3 szemet és én adtam neki. Váltig állította, vissza adja, vesz ő is, csak akkor pont hétvége volt és ezért nem tudott magának venni.

Mindez 2 hete és azóta se kaptam vissza azt a 3 szemet. Olyan drága volt, meg hát nekem is kellene, igaz már nem vagyok beteg de akkor is... Ráadásul tegnap mondta a barátom hogy az anyja azt mondta hogy ha tudja hogy 2 levél van belőle akkor simán elkéri az egyik egész levélnyit. És, akkor azt se kapnám vissza? Én nem akarom tőle visszakérni, mert nem akarom hogy meghargaudjon csak kérdezem itt tőletek hogy szerintetek ez nem bunkóság?


2010. márc. 21. 11:34
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok irigy, csak annyira mondta magától hogy vissza adja és most kicsit rosszul esik.
2010. márc. 21. 11:36
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
lehet elfelejtette nem?
2010. márc. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nemhiszem hogy elfelejtette.
2010. márc. 21. 11:37
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez legyen a legnagyobb bajod. Az emberek szoktak egymástól kérni 1-1 szem fejfájáscsillapítót, görcsölés ellenit, nátha ellenit, stb, nincs ebben semmi.

Én nem is kérném vissza. GOndolom, elfelejtette. Ha a pénz miatt bánt, gondold azt, hogy te meg használod az ő villanyukat, vizüket, stb...

2010. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ilyen gyerekes...Komolyan 3 szem gyógyszeren rágódsz? Ha pénz lett volna, vagy valami ruhadarab, drága holmi, akkor persze, bunkóság. De 3 darab gyógyszeren problémázni??
2010. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
A Gyógyszert általában sem megköszönni, semi visszakérni nem szokták, hacsak nem egy nagyobb adagról van szó. Nézz el a dolog felett és máskor légy óvatosabb. Ne előtte vedd be.
2010. márc. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtette. A gyógyszerrel csak betegség idején foglalkozik az ember. Később már feleslegessé válik, de ez így van jól. Három szem gyógyszer nem a világ. Nem értelek miért parázol ezen. Van ennél sokkal fontosabb dolog is a világon.
2010. márc. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
90%

Hát az, hogy kért három szemet, még nem nagy dolog. Viszont hogy utána azt mondja, ha tudta volna, hogy több is van, akkor egy egész levéllel kért volna, az már szerintem is bunkóság, pláne, hogy írod, hogy drága volt.

Én is szoktam adin a barátaimnak gyógyszert, ha betegek, és nekem van olyan, ami nekik kéne, mert szerintem így illik, meg szívesen segítek nekik. De azt nem venném jó néven, ha valaki rájárna a gyógyszereimre, amiket én drágán megveszek, és úgy kezelnék, hogy az az ő készletük.

2010. márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok egy anyóspárti, de szerintem ezt a dolgot rendesen túlreagálod, teljesen mindegy miért nem adja vissza, már amikor kérte és adtad, és mondta, hogy vissza fogja adni, akkor neked illett volna mondani, hogy ugyan dehogy, csak gyógyuljon meg. Egy szem fájdalomcsillapítót még vadidegennek is ad az ember ha van nála és kérnek tőle (tőlem már kértek így a munkahelyemen).
2010. márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
11:51-es vagyok, de abban az előttem szólónak teljesen igaza van, ha az egész levelet is elkérte volna, holott másnap már lett volna lehetősége gyógyszert venni a saját pénzén, az már más tészta...
2010. márc. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!