Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem akarok csaloda...

Mit tegyek? Nem akarok csalodast okohnibde nekem igy nagyon rossz.

Figyelt kérdés

Egy olyan iskolaba jarok amit en nagyon nem szeretek.....mikor atlepem az iskola kuszobet akkor elfog a borzongas es a rosszullet :( iden lettem 9 es iparmuveszeti iskolaba jarok apukam miatt mert azt szeretne ha ide jarnek de en nem...van egy masik suli (Krudy Gyula ) es en oda szeretnek jarni mert ott rengeteg baratom van ♡ apukamnak felhoztam hogy at szeretnek menni a krudyba de elkezdett velem kiabalni es erzelmieg zsarolni :( apukam a mindenem de egyszeruen nem birom mar a mostani iskolamban :(

apukam es anyukam elvaltak es anyukammal elek es anyukam meg engedte hogy atiratkozzak de apu egyszeruen nem akarja felfogni hogy nekem itt nem jo :( annyira nem szeretek ide jarni es nagyon rossz jegyeket kapok :( 4 tanulo voltam altalanosba es a mostani sulimba annyi oram van hogy borzalom (8-9) heti 3 nulladik es mikor mehetek haza akkor tanulok ezerrel es hetvegem is arra megy el hogy tanulok es tanulok de dolgozatoknal megis egyeseket irok pedig tenyleg rengeteget tanulok :(

ne haragudjatok a helyesirasi hibak miatt de mar nagyon ideges vsgyok es nem birom tovabb :( kerlek segitsetek :(



2015. nov. 26. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szakvélemény az iskolapszichológustól, aztán apád orra alá.

Tanulni pedig mindenhol kell, gimnáziumban még többet, de abban igazad van, hogy ahol az ember nem érzi jól magát, ott nem is tud jól teljesíteni.

2015. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
36%

Én is hasonló helyzetben vagyok.Az én szüleim,sem akarják,hogy elmenjek,de megegyeztünk abban,hogy jövőre elmehetek. Én azt tanácsolom neked,hogy te is köss kompromisszumot. Ami pedig az érzelmi zsarolást illeti,ne hagyd magad! A gimnáziumi évek a legszebbek,ne rontsd el! Semmi értelme suliba járni,ha csak szenvedsz tőle. Hidd el tudom milyen az,amikor nem akarsz csalódást okozni,de nem lehet mindenkinek megfelelni.Gondolj egy kicsit magadra is.(mellesleg,ha hosszútávon stressznek és szorongásnak vagy kitéve,akkor az az egészségednek sem jó)

Bocs hogy kicsit hosszú lett,remélem tudtam segíteni.

2015. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

"A gimnáziumi évek a legszebbek"


Ez azért erős túlzás :)

2015. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!