Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » GÁz ha én ugy gondolom azért...

GÁz ha én ugy gondolom azért nem akarok gyereket mert félek nem lenne pénzem felnevelni és azt se szeretném ha a rossz géneket órökölné?

Figyelt kérdés
Valahogy ugy gondolom csak a szépekenek meg azoknak legyen gyereke akiknek van rá pénzük. Tehat nem csak a fizu ami mi van ha nem lesz hanem van vagyon ház megtakaritás stb
2012. ápr. 1. 10:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha igy gondolod akkor ne szülj,senki nem kényszerit rá.
2012. ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Ha nincs pénz gyerekre,akkor nem is kell szülni,ez egyértelmű:)Amúgy meg nem biztos hogy rossz géneket örökölne:)
2012. ápr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%

ne legyen kisebbségi érzésed!


mindenféle ember kell. szép a változatosság

Istennek így is szép vagy - legyél jó -

nem a külső szépség a legfontosabb !!!!


Ha megnézed az ország történelmét, már régen kihaltunk volna, ha mindig azon sápítoznánk, hogy hogy megtépázott anyagilag a török hódoltság, meg a labancok, meg a világháborúk !!


Kérdezd meg szüleidet, ők mikor születtek, akkor milyen volt a világ.

Nekik mi volt a szép az élteükben.

Biztos, nem azt fogják mondani, hogy a tudat, hogy tele volt a bankszámlájuk!!!!

2012. ápr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

Gondolhatod így, ezzel nincs is baj, de mit csinálsz, ha bekattansz a hormonok miatt és szeretnél egyet?

Most sokan lepontoznak ezért, de leírom én milyen voltam, mielőtt elkapott a gyerek utáni vágy, csakhogy értsd/értse aki szeretné:

gyűlöltem a gyerekeket, semmi kellemes érzést nem váltott ki belőlem a látványuk, a terhességtől iszonyodtam, hogy ott növekszik bennem valami kis izé. Soha nem értettem azokat, akik gyereket vállaltak, hogy mégis minek, mikor felesleges púp, idegesítő kis önző dögök. És egy nap arra keltem fel, hogy meghalok, ha nem lehet egy saját gyerekem.

Még nincs, de hamarosan úton lesz, és a mai napig nem értem, hogy sikerült ennyire kifordulnom a régi énemből, hogy most már az egészet áldásnak tekinteném.

(bocsánat, ha valakit megbántottam, nem szándékos, csak érzékeltetni szerettem volna a kérdezővel a helyzetet)

2012. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
69%
a pénzes dologban igazad van. Addig ne vállaljon senki gyereket, amíg nem tud a kellő anyagi hátteret biztosítani neki. (Szerintem elég gáz, hogy a sokan azért csinálnak gyereket, mert jaj de szeretnék egyet, olyan cukkermukker, mintha valami kutya lenne, közben meg semmi háttér. Gusztustalan komolyan) viszont az, hogy csak a szépeknek lehet gyereke... Ilyesmit utoljára Hitlertől hallottam. Komolyan azt hiszed, a világon a szépség számít? Egy nagy orrú ember kevesebb, mint egy szőke kék szemű agyatlan macsó??
2012. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%
kérdező és 5. hozzászóló,szerintem magyarország lakossága pár éven belül a felére csökkene,ha mindenki így gondolná.
2012. ápr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
én ezekért nem akarok gyereket, meg azért se mert félek a szüléstől. így nem is lesz gyerekem.
2012. ápr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Minek is gyereket szülni? Majd a feketék tele szülik az országot, nektek meg marad a filozofálás a rossz géneken meg az önsajnáltatás.
2012. ápr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem akarsz, nem kötelező szülni.

Én sem szeretnék gyereket, legalábbis most így gondolom, szóval bizonyos szempontból (leginkább anyagiak) megértelek.

26/L

2012. ápr. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Én pontosan ugyanígy gondolom.
2012. ápr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!