Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem bírom tovább.

Mit csináljak? Nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

Figyelem, kisregény következik!

Nagyon bonyolult családom van.. :/ Anyámmal borzasztó a kapcsolatom, folyamatosan ordítozik, évek óta. Az apám egy papucs. Anyám rengetegszer megcsalta őt, mégis együtt van vele. Apa, mikor kicsi voltam, lopott nagy cégektől, az egyik barátjával. Ő elaludt az autóban, a rendőrök lecsukták, mert megtalálták nála a sok lopott holmit. Apát azért nem árulta be, mert akkor még csak 2 éves voltam, anya meg felelőtlen volt. 5 évesen anyám öngyilkos akart lenni, magánkívüli állapotban találtam rá. Ketten voltunk otthon, nem hallottam semmit, és ott feküdt. Azonnal átmentem a szomszédhoz, aki átjött, hívta a mentőket, és apámat is értesítette. Akkor nem tudtam, mi is történt, csak annyi jött le, hogy óriási baj van. 3 nap múlva engedték ki a kórházból. amikor 7 éves voltam, ismét tett egy kísérletet. Akkor nem voltam otthon, a barátnőmmel voltam náluk. Hazajöttem előbb vele, és akkor találtam meg anyát, szintén magánkívüli állapotban. Akkor nem volt kint a szomszéd, azonnal hívtam a mentőket, kijöttek, kimosták a gyomrát előttem. Nem sokkal később megjött apa. Akkor már tudtam, hogy öngyilkos akart lenni. Anyám húga, 3 éve halt meg, egy tragikus balesetben. Vőlegénye vezette az autót, ő szerencsés volt, ki tudott ugrani, de ő sajnos azonnal meghalt. emlékszem, a tanárom értesített a hírről. Nagyon jóban voltam vele, iszonyatos érzés volt, azt hittem összeesek. De erősnek kellett lennem. 1 évvel a papám is felgyújtotta magára a kocsit, szintén meghalt. Na ezt sem volt könnyű feldolgozni. anyámmal nagyon rossz a kapcsolatunk, egyszerűen nem tekintek rá emberként, rengeteg mindent tett. Folyamatosan veszekednek otthon, velem is, apáék is, nem bírom tovább. :( Így is érzékeny korban vagyok. A tanárom azt javasolta, hogy szóljak a gyámügynek, ezért elvehetnek. Ez igaz?

Már lassan 2 éve nem láttam a nővérem, kiskora óta nem itthon lakik. (Hosszú hogy miért) És összevesztünk, ami miatt rászoktam hogy verekedek a fallal. Tudom, hogy nem megoldás. Egyszerűen, kilátástalan az életem, nem tudom mi lesz velem, megakarok halni. Magányosnak érzem magam, pedig rengeteg barátom van, akikre számíthatok. A fele családomat nem ismerem, ugyanis apám nevelt gyerek, így az ő családja számomra ismeretlen. Kérlek írjatok, nagyon kivagyok borulva. Van egy kedvenc tanárom, és egy kislánya. Múltkor beszélgettünk ezekről a dolgokról, odajött a kislánya, és mondta hogy anya: szeretlek. Te vagy a világ legjobb anyukája. Ezen elkezdtem sírni, nem tudták mi a bajom. Rossz nézni, hogy ki mennyire jóban van a családjával. Mindig sírhatnékom van.. :( Segítsetek kérlek. :( 12/L


2015. nov. 27. 22:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ne már eddig írtatok mindenkinek. :( Kérlek. :(
2015. nov. 27. 22:32
 2/15 anonim válasza:
Nagyon sajnállak kicsi lány. Túl sok dolgon kellett már ennyi idősen keresztül menned. De azonnal vesd el a halál gondolatát, így csak ugyanolyanná válsz, mint az anyukád. Már ha lehet anyának nevezni az ilyet, már elnézést. Apukáddal milyen a viszonyod?
2015. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Egész nap dolgozik. :( és nem annyira jó vele semm :(
2015. nov. 27. 22:49
 4/15 anonim válasza:

nekem nem volt ennyire kilatastalan az eletem, de 8-as koromban rengeteg bajom volt a hugommal..mindig piszkalt es persze h a szulok szamara mindig a kissebb gyerek van vedve es en minden voltam csak jo ember nem..ezert dontottem ugy h koleszos akarok lenni. Ott is 2 evig birtam nem ereztem jol magam..kozben viszont anyammal nagyon megromlott a kapcsolatom..es egy ido utan beletorodtem vegul kezdett minden jo lenni..most itt vagyok 18 eves es szeretek otthon lenni. :)

te most talan 6-7-es lehetsz, szval a kolesz meg messze lenne.. Talan annyit tudsz tenni h probalod elkerulni oket es nem lesz annyi veszekedes, vagy probalod apolni a kapcsolatotokat..aprobb meglepetesek, 1-1 szeretlek is elhangozhat..egy probat meger :)

es kitartast, el tudom hinni milyen erzes lehet :/

2015. nov. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi megprobalom. :( Csak nem konnyu oket megerteni..
2015. nov. 27. 23:08
 6/15 anonim ***** válasza:

Igazából van egy kis gondom a történeteddel,hogy nem nagyon akaródzik elhinni.

Apád barátja elalszik a kocsiban.

Ez mikor történt.

Épp menekülés közben aludt el?

Most komolyan ki az a barom,aki egy rakás szajréval a csomagtartóban, egy kocsiban durmol?

Anyukád húga tragikus autóbalesetben elhunyt,a vőlegénye még kiugrott a kocsiból?

A mozgó autóból,mint egy kaszkadőr?

Vagy hogyan?

Nagyapád magára gyújtotta az autót?

Hm.

A nővéred kiskorord óta nem lakik veletek?

Akkor mégis hol van?

Hol lakott eddig?

Miért nem fontos?

Esetleg te nem tudsz oda költözni,ahol ő lakik?

Hátha ott jobb a helyzet.

Nekem ez az egész túl kalandosnak tűnik,úgyhogy eszem ágában sincs tanácsot adni.

Bizonyítsd be,hogy a történeted igaz,akkor megkövetlek és elnézésedet kérem,beszélgethetünk akár priviben is.

2015. nov. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Bizonyítsam be? Oké.

A papám igen, öngyilkos lett. Tudod miért? Mert beteg volt!! Amúgy nagyon rosszul esik, hogy nem hiszed el, valótlan dolgot nem írnék le. Gondolom, nem kiugrott, (de túlélte, s ez a lényeg) hanem szimplán túlélte a balesetet. Mint írtam, a nővéremmel nem vagyok jóban, és a mamámnál lakik. Úgy volt, hogy amikor ő 7 éves volt, költöztünk ide, és oda járt suliba. (Addig a mamámnál laktunk) és ő ellenünk fordította. Ennyi elég, hogy elhidd, vagy írjak még le pár dolgot?

2015. nov. 28. 09:03
 8/15 anonim ***** válasza:

" Vőlegénye vezette az autót, ő szerencsés volt, ki tudott ugrani,"

Ezért hittem azt kiugrott,nem magamtól találtam ki.


A nagyanyád a nővéredet ellenetek fordította?

Ki ellen?

a szüleid ellen,vagy ellened is?

Miért nem tudsz odaköltözni hozzájuk?

Anyagi oka van?

El nem tudom képzelni,mi bajuk lehet egy 12 éves,vagy kisebb kislánnyal.

2015. nov. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

2. Vagyok...

Az en dedi mamam is megprobalta eloszor a noveremet majd kesobb engem is anyaek ellen hangolni kiskorunkban..Szoval en elhiszem a tortenetedet..csak erot kivanok neked hogy vegig veszeld ezt.. abban pedig szinte biztos vagyok, hogy nagyon szeretnek a szuleid, csak nehezen tudjak kimutatni..Ebben en is apamra utottem..Nehez kimondanom az erzeseimet..

2015. nov. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kicsit boncolgatjuk még az életed,és talán elhiszem a történeted,talán valami okosat is tudok mondani majd.

Ehhez válaszolj a kérdéseimre légyszives.

2015. nov. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!