Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy érzem nem birom tovább,...

Ugy érzem nem birom tovább, nem tudom mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni,hogy ne legyen olyan hosszu.

Amikor kicsi voltam a szüleim elváltak,ezért én a nagy szüleimmel élek.A mamám az nem normális asszony.Mindenbe bele szól szószerint mindenbe,miatta váltak el a szüleim ,utána anyumnak volt valakije,de az is ott hagyta a mamám miatt,mert ép eszü ember nem tudja azt elviselni amit a mamám csinál.5éve a mámám talált anyunak valami embert és anyu hozza ment,de egyaltalan nem szereti azóta anyu total tönkre ment,kint van külföldön.Anyu az nagyon fél a mamáméktol es mindent ugy csinal ,ahogy ők mondjak ,nincs sajat akarata sosem nem is volt.Én most itt élek a mamámékal és velem is pont ugyanazt probalja csinalni mint anyuval.Ezt ugy kell eklépzelni,hogy mindenért veszekszik velem,levegőt alig merek venni,hogy ne,hogy véletlen azert is veszekedjen velem.MIndent meg teszek neki,hogy hallgason,mindennap fel takaritom a hazat ,főzök ,vasalok,de akkor sem felelek meg ő pedig egész nap csak fekszik és nezi a tvt +veszekszik,de olyan szinten veszekszik,hogy azt nehezen lehet kibirni,volt már rá példa,hogy meg is ütött.A másik pedig nagyon hazudik .Anyu küldi a pénzt haza ,abból én nem latok semmitt ,tényleg amikor mék városba alig kapok,ő pedig azt mondja anyunak,hogy én eszem meg a pénzét,hogy az egészet én költöm el,meg,hogy én orditok vele,igy anyu is folyton veszekszik velem.Nem normálisak .A legujabb probléma az,hogy van baratom aki nekik nem tetszik ,mert idosebb nallam stb,és most abba szól bele,azt mondta a mamám,hogy mindent meg fog tenni,hogy elválaszon minket,el akar menni a szuleihez hogy veszekedjen azt mondta,hogy azt fogja mondani hogy egy ku.rva vagyok meg ugysem maradok a fiával,meg fenyeget hogy ,ha nem hagyom ott a baratom,akkor őt is meg engem is leszur nagyon nagy őrültségeket mond.Ő akar nekem találni valakit,mert szamara az a fontos,hogy annak a férfinak legyen rengeteg penze,ha nincs akkor ellene van.Olyanokat is csinal,hogy a baratnőimet felhivja és veszekszik a baratnőimmel es sertegeti őket ,szerencsére a baratnőim nem hagynak ezek utan sem magamra,mert tudjak,hogy milyen.Próbálok erős maradni,de belüröl eszem magam,ugy érzem készek az idegjeim.Próbalok munkat keresni,hogy ne keljen hogy tölük kérjek igysem kapok,de ha kapok is tőle akkor veszekszik.Sajnos nem nagyon tudok munkat talalni,pedig tenyleg rengetek helyen probaltam mar,de nem jön össze.Pedig nagyon jo lenne,ha össze jönne.Nem tudom mar mihez kezdjek.Folyton ideges vagyok miatta,lelki terrorban tart.Most kicsit könnyebb,hogy van baratom ő tenyleg mellettem van,de nem birnam ki ,ha elvennék őt is tőlem.Nem tudom tenyleg hogy mi lenne a meg oldas


2015. febr. 2. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, régen az ilyen embereket égették meg, mint boszorkányt. Borzalmas a mamád!!! Anyukádról is meg van a véleményem, oda vetett neki koloncnak. Miért a mamádnak küldi a pénzt, ha már küld, miért nem neked, hogy új életet tudj kezdeni? Nem lehetne ezt vele megbeszélni? Ha már az ő életét tönkretette, mert hagyta, legalább te tudj kitörni.


Minél előbb költözz el, mert már így is megmérgezte az életedet, elvette az összes önbizalmad.

2015. febr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azért nem küld nekem pénzt,mert fél a mamámtól.

Mert tudja,hogy akkor a mamám veszekedne vele.

Ha a mamámnak nem tetszik a baratom,akkor neki sem.Ilyen ,mindent ugy csinal,ahogy a mamám mondja.

2015. febr. 2. 12:51
 3/11 Janka néni ***** válasza:

Hány éves vagy? Meddig kell még ott élned?

Minél előbb költözz el!

Inkább a kollégium, mint ez.

Anyukád is jól kitol veled. Fél az anyjától? És attól nem fél, hogy veled mi lesz? Érted felelős nem az anyjával való kapcsolatáért!

Egyébként a mamádnak nem kell tudnia, hogy anyukád neked is küld pénzt. Nyiss egy juniorszámlát, ami felett te rendelkezel és arra küldhet neked anyukád pénzt. Ha már elmúltál 14 éves, a bankba nem is kell törvényes képviselőnek elmenni.

2015. febr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Szerintem anyu nem is akar nekem küldeni.20éves vagyok.
2015. febr. 2. 13:01
 5/11 anonim ***** válasza:

En mar reg lecsavartam volna neki egy fraszt ha velem igy viselkedik az akasztanivalo ven bocskor!

Ne hagyd magad!!

2015. febr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
na hallod apám keményen elnyomott engem is de gimnazistaként már ellen álltam(pedig baltával is kergetett), de ha azt mondta most jól elver,mondtam neki oké verjen el aztán megyek a rendőrségre és látleletet is vetetek.Egy idő után érezte nincs felettem hatalma és békén hagyott. anyád is hülye,mert simán egy kis pluszt átutalhatna neked egy külön számlára, csak be kéne menned a bankba és nyitni egyet. 20 évesen úgy írsz hogy azt hittem 16 vagy.Miért érdekel mit mond nagyanyád,ha annak igazán nincs foganatja? Miért nem jelented fel hogy minél több papír legyen róla milyen beteg? Az ilyenek akkor a legerősebbek ha látják,hogy tudnak hatni a másikra ha nyugodtan fapofával ellen állsz neki előbb -utóbb leáll,ha pedig elkezd bántani jöhet a feljelentés. Istenért viselkedj a korodhoz méltóan.
2015. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azért érdekel ,hogy mit mond ,mert fenyegetőzik és tudom,hogy képes meg tenni azt amit mond és még azért is érdekel mert nem lehet ,hogy ne érdekeljen és ne huzzam fel magam,amikor 24 órábol 23at ordit,visit,nekem jön.Nem lehet figyelmen kivül hagyni.Nem normális.
2015. febr. 2. 13:30
 8/11 anonim ***** válasza:
nem azért de az én apám fenyegetőzött, a Wc-n sem hagyott békén, éjszaka is járkált szóval figyelni kellett rá,ordibált, tárgyakat dobott hozzám.De gimnazistaként volt egy pont ahol megelégeltem és keményen ellen álltam és nem érdekelt mit tesz mondván ennél, minden csak jobb lehet.Ha visít menj ki a szobából, ha örjöng, ne vedd figyelembe,ha fenyegetődzik nyugodtan közöld vele, ha így folytatta tovább nem lesz senki aki vénségére kicseréli majd a pelusát és a többi. Lelkileg egy kis kamasz szintjén állsz ha ennyire nem mersz lépni, akkor senki sem tud segíteni rajtad...
2015. febr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyiss egy bankszámlát valahol. Kérdd meg anyukádat, hogy arra utaljon pénzt, és ne tudjon róla a mama. Akkor nem lesz baj belőle. Meséld el neki, hogy milyen pokol az életed, és segítsen neked, de úgy, hogy nem szól a mamának.


Közben kezdj el állást valahol máshol. Több szempontból jobb lenne, egyrészt máshol lehet, hogy több a munkalehetőség, másrészt a mamát le kellene szakítani rólad.

Ha párod támogat, és hajlandó veled költözni, vagy van némi félretett pénze, amiből elindulhattok, akkor ne sokat gondolkozz. A mama mellett hamarosan idegroncs leszel.


Apropó, apukádat nem tudod megkérni, hogy segítsen? Tudja, hogy milyen helyzetben vagy?

A párod szülei ismernek, tudják, hogy milyen a mama? Ha elmegy hozzájuk lejáratni, tudni fogják, hogy hazudik?

2015. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem ismerik a mamámad sőt engem sem ,tudjak ,hogy a fiukal vagyok,de személyesen még nem talalkoztam veluk,mert nem a szüleivel él.

Anyu az nem akar nekem segiteni ,mert fél ,hogy a mama meg tudna.Már volt eről szó de nem .

2015. febr. 2. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!