Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit valasztanatok? Karacsony...

Mit valasztanatok? Karacsony a csaladdal, vagy penzkereses?

Figyelt kérdés
Kihagytam egy evet foiskola elott,de nem talaltam munkat. Most lenne egy jo lehetosegem,sok penzert csinalni olyat,amit szeretek,de az egesz karacsonyt is kitoltene.Csalad,a baratom igy kilove. Ti mit tennetek?
2015. dec. 2. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha már ennyi hawaiioztam, akkor egy kicsit dolgoznék végre.
2015. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hawaiioztam eddig sem,csak allando munkam nincs,alkalmiak vannak.
2015. dec. 2. 19:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2,5 éve dolgozom. eddig 2 karácsonyból elvittem a szentestét és a 26-át. kicsit húzós volt, ez a nagy jövés menés(24 órát dolgoztam), de úgymond megérte pénzileg. idén emiatt nem is akartam karácsonyt bevállalni, meg mondták is, hogy nem írnak be. szerintem simán ki lehet bírni 1-1 alkalmat. úgy vagyok vele, amíg saját családom nem lesz, addig dolgozok ünnepekkor. idén 1-jét vállaltam be.
2015. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is igy jartam pontosan mint te, most van allando munkam es dolgozok az unnepek alatt. Dontsd el.
2015. dec. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de ez konkretan december 15-tol 30-ig egy elkoltozes itthonrol egy masik varosba,majd 200 km-rel arrebb
2015. dec. 2. 19:56
 6/6 ThodEE GoD ***** válasza:
Nálunk teljes mértékben megértik hogy a munkahely az első, folyamatos 3 műszakban dolgozom, aztán jön ahogy jön, nincs ünnep, családdal meg barátokkal akkor vagyok amikor mindenki ráér, nem kell ehhez ünnep vagy hétvége.. ;)
2015. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!