Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, teljesen...

Mit csináljak, teljesen tanácstalan vagyok. Hogy oldom meg az életünket és a dolgokat így?

Figyelt kérdés

Ma kiderült az orvosi vizsgálaton, hogy gyereket várok.

Volt egy ciszta a méhembe, legalábbis a mai napig annak nézték.

Ma magán orvosnál jártam aki, mondta, hogy semmi cisztám nincsen, az baba.

4. hónapban vagyok, eddig minden hónapban megjött a menstruációm is.

22 éves vagyok, egyáltalán nem úgy állok anyagilag, hogy gyermeket vállaljak. Teljesen kétségbe vagyok esve, hogy mi lesz ezután.


2015. dec. 3. 17:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ki a gyerek apja, veled van, egy pár vagytok? Otthon élsz, tanulsz, dolgozol stb? Van végzettséged? Szüleiddel milyen a kapcsolatod, tudnak támogatni anyagilag, lelkileg?
2015. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Egy pár vagyunk a gyerek apjával. Ő nagyon örül neki, és hajtogatja hogy majd megoldjuk valahogy.

A szüleimmel élek még, és van még 2 évem a főiskolából.

2015. dec. 3. 17:45
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
mindenkèpp jelentsd azt aki cisztának nèzte a babát,bár szerintem az nem is orvos volt ..ilyet nem èszrevenni
2015. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
0%
Nagy szerencséd van, hogy a párod támogató, és nem úgy reagálta le a dolgot, hogy ijedtében lelépett. Én a helyedben megpróbálnám elfogadni a dolgot, még mindig örökbe adhatod szülés után, de a szülést már sehogy sem tudod kikerülni.
2015. dec. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%

Ha csak az anyagiak a gond, akkor azt meg lehet oldani, föként ha a párod melletted áll.


A tanulásban sem jelent igazán problémát, egy évet halasztasz, utána folytatod.


Most csak két lehetöséged van: ha megszületett, akkor vagy örökbeadod (ami nemcsak neked lenne problémás, hanem a gyereket is igencsak negatívan érinti), vagy felnevelitek.

2015. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

A párod dolgozik? Szülők mennyire tudnak támogatni (gyerekfelügyelet, anyagiak)?

A fősulit befejezheted levelezőn is, vagy egy év halasztással nappalin. Kapsz gyedet, családi pótlékot, nappalis hallgatóként szoctámot a fősulitól, nézz utána, mik járnak. Ott van a párod, aki melletted áll, szeret és örül a babának.

Nem dőlt össze a világ, amíg dolgozni nem kezdesz, nehéz lesz, de nem megoldhatatlan. Mire befejezed a fősulit, a gyerek megy óvodába, lesz végzettséged, amivel elhelyezkedhetsz, fel tudjátok építeni az egzisztenciátokat. Én kétgyerekes anyaként fejeztem be az egyetemet, azonnal lett állásom, most már mindenünk megvan, és nem hagytam ki éveket a melóban a gyerekszüléssel.

Verd ki a fejedből a kétségbeesést, inkább tervezzétek meg a jövőt az új tényezőt is beleszámítva, nyugi, menni fog.:-)

2015. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Bocs, gyes jár, elírtam. A többi oké.:-)
2015. dec. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
9%
Írd már le az orvos nevét, én megölöm magam, ha velem ilyet csinál bárki.
2015. dec. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

A párom is tanul még.

Valamilyen szinten biztos, hogy tudnak segíteni a szülők de egyenlőre nem is merem elmondani nekik.

Örökbe adni biztos, hogy nem tudnám ezt nem is vettük számításba.

Nem írnék nevet, nem is akarok tovább foglalkozni azzal hogy elnézte.

2015. dec. 3. 18:39
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Egészségügyben dolgozom, és az ultrahangozó védelmében leírnám azt, hogy a petezsák pont úgy néz ki, mint egy "ciszta a méhben". Nem tudom, miért ment el akkor orvoshoz, de egy terhességi teszt a mai világban pár száz forintért kapható, úgyhogy elég könnyű kideríteni, ha meg eleve nem voltak erre utaló tünetei, hogy gyanús legyen a dolog annyira,hogy egy tesztet csináljon valaki, egy orvos ilyen korai terhességben, amikor csak "cisztát" lát, nem tudja biztosra mondani a terhességet. (a biztos diagnózishoz az embriót kell látnia, vagy olyan nagynak kell lennie a terhességnek, hogy ki tudja tapintani a megnagyobbodott méhet)

Persze, ha visszahívta volna kontrollra, látta volna a változást, de egy ciszta a következő menstruációval általában eltűnik.

2015. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!