Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, teljesen...

Mit csináljak, teljesen tanácstalan vagyok. Hogy oldom meg az életünket és a dolgokat így?

Figyelt kérdés

Ma kiderült az orvosi vizsgálaton, hogy gyereket várok.

Volt egy ciszta a méhembe, legalábbis a mai napig annak nézték.

Ma magán orvosnál jártam aki, mondta, hogy semmi cisztám nincsen, az baba.

4. hónapban vagyok, eddig minden hónapban megjött a menstruációm is.

22 éves vagyok, egyáltalán nem úgy állok anyagilag, hogy gyermeket vállaljak. Teljesen kétségbe vagyok esve, hogy mi lesz ezután.


2015. dec. 3. 17:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

[link]


benne van, hogy bizonyos esetekben,válsághelyzetekben megszakítható a terhesség csak alá kell azt támasztani. ez esetben csak bizonyítanod kell, hogy cisztának nézték a magzatot.

2015. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
vagyis orvosi papírokat magaddal kell vinned, melyben leírják, hogy ciszta van benned(olyan dátummal, ahol már tuti,hogy a magzatot nézték cisztának)
2015. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem fogok elvetetni egy 4 hónapos babát.
2015. dec. 3. 20:19
 14/23 anonim ***** válasza:
9%

akkor nem baj,hogy 4 hónapig rá se nézett senki a magzatra és nem voltak meg a kötelező vizsgálatok jippiájééé a lényeg hogy él kit izgat, ha teszem azt idegrendszeri károsodása van...

ha van annyi eszed, hogy ne vetesd el(ezalatt azt értem hozol egy érett döntést) akkor éretten kell mostantól hozzá állnod is, ugyanis a pánik nem a gyerek megszületésénél fog megállni sőőt, minimum 18 évre szól...

2015. dec. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
27%
én legalábbis nem tartanám meg, ha teszem azt kiderülne, hogy a félreértés miatt károsodást szenvedett/nem lenne elég pénzem az ellátására/túl gyerek vagyok hozzá és idegenektől kérek tanácsot egy ilyen fontos ügyben.Ezek közül a pénz vagy az egészségkárosodás a legnyomósabb érv. Persze nem vetetném el feltétlenül, ha minden oké vele,de nem tartanám meg ha tudom, hogy nem tudok neki mindent megadni vagy ha a páromnál nem érzem azt, hogy ő lenne az igazi nagy ő vagy társ ebben a dologban, mert az kafa hogy most örül neki,de vajon ha összeköltöztök a gyerek miatt és éjszaka többször felkel miatta és a többi, akkor is ilyen lelkes lesz e?
2015. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Szerintem elég kevesen nem pánikolnának be ha egyik napról a másikra megtudná, hogy 4 hónapos terhes.

Mivel nem tudtam, így igen nem volt semmi vizsgálat, ma megnézte az orvos. Semmi baj nincsen, teljesen egészséges, a korának megfelelően fejlett magzat.

2015. dec. 3. 20:41
 17/23 anonim ***** válasza:
nem lehet 4 hónapos terhességet elvetetni felnőtteknek, erre 18 éves korig van lehetőség csak
2015. dec. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Hát, a kiegészítéseid alapján itt már semmilyen kérdés nincs, "csak" meg vagy ijedve, ezért megerősítésre vágysz, és ez érthető is.

Szóval:

- halasztasz egy évet / átiratkozol levelezőre

- utánajársz a lehetséges támogatásoknak

- beszéltek a szüleiddel és a párod szüleivel és megbeszélitek, ki miben tud / hajlandó segíteni

Nem álltok olyan rosszul, mint ahogy első pillanatban látszik, szerintem egyáltalán nem reménytelen az ügy.

Szóval kitartás:)

2015. dec. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
65%

17-es bár nem tartozik ide,de 18 év felett is el lehet vetetni ha nagyon nyomós érv van rá,persze ez már tárgytalan. Persze mindenki kétségbeesne ha hirtelen 4 hónapos lenne,de ilyen tinó fejjel én már rég a netet bújnám és nézném a segélyeket, meg persze kérném a páromat, hogy ismerje el az apaságot papíron is.

Halaszthatsz is és kicsivel egy éves kora után beteszed a kicsit bölcsibe ezalatt elmész az egyetemre.

2015. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Nem tudom olvastad-e, hogy a párom jobban örült neki mint én így az apasági nyilatkozatot biztosan ki fogja tölteni.

Ami pedig a pénzeket jelenti annak már utána néztem.

2015. dec. 3. 21:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!