Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, teljesen...

Mit csináljak, teljesen tanácstalan vagyok. Hogy oldom meg az életünket és a dolgokat így?

Figyelt kérdés

Ma kiderült az orvosi vizsgálaton, hogy gyereket várok.

Volt egy ciszta a méhembe, legalábbis a mai napig annak nézték.

Ma magán orvosnál jártam aki, mondta, hogy semmi cisztám nincsen, az baba.

4. hónapban vagyok, eddig minden hónapban megjött a menstruációm is.

22 éves vagyok, egyáltalán nem úgy állok anyagilag, hogy gyermeket vállaljak. Teljesen kétségbe vagyok esve, hogy mi lesz ezután.


2015. dec. 3. 17:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
15%
ja presze négy hónapig nem vették észre hogy babás vagy ugyan már süket szöveg
2015. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Képzeld nem.

Egyszer voltam akkor azt mondták, hogy ciszta. Azóta megjött minden hónapba és ma voltam el orvosnál, hogy megnézze minden rendben van-e.

Nem tudom ezen mi olyan hihetetlen.

2015. dec. 3. 22:44
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

A 12. heti ultrahangot hagyta ki a kérdező, semmi mást, az AFP vizsgálat a 16. héten esedékes (azaz mostanában), de tavaly óta nem kötelező. A kérdező 22 éves fiatal, egészséges nőként nagy valószínűséggel az alacsony rizikójú kismamák közé tartozik, szülésznő is gondozhatja, ha előbb derül ki, hogy babát vár, akkor sem csináltak volna vele semmit gondozás gyanánt.

Fölösleges itt a hülyeségekkel riogatni, amikor amúgy is meg van ijedve.

2015. dec. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!