Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy megkéri a kezem?

Lehetséges, hogy megkéri a kezem?

Figyelt kérdés
Párommal majdnem két éve élünk együtt. Már most megvettem a karácsonyi ajándékot a családtagoknak, én egy sálat és egy nyakláncot néztem ki magamnak. Mondtam is páromnak, hogy szeretném azt a sálat és nyakláncot karácsonyra, ma megvehetnénk. Erre azt mondta, hogy megvesszük a sálat és a nyakláncot de nem karácsonyra, hanem csak úgy, karácsonyra valami mást kapok. Ma amikor este sétáltunk a városban, több ékszerboltnál megállított nézelődni a gyűrűket. Pedig soha nem szokása. Ez lehet egy jel?

2015. dec. 3. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
véleményed szerint? (megválaszoltad magad)
2015. dec. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát örülnék:) Persze nem élem bele magam.
2015. dec. 3. 23:55
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Elegge erre utal, de ne eld bele magad: egy ismerosomet ezzel szivatta a pasija, h a lany sznapja elott az ujjait nezegette, gyuruket mutogatott...stb. Heccbol.
2015. dec. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahh, tuti csak szivat.
2015. dec. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Hát, a lánykérés általában meglepetés szokott lenni, akkor pedig nem veled nézegetné a gyűrűket, bár lehet, hogy arra várt, hátha valamelyikre azt mondod, hogy mennyire tetszene.

Vagy pedig direkt utalni akart rá, hogy izgulj. Így viszont tényleg lehet, hogy csak megviccelt. :D

De lehet, hogy már kitalált neked valami teljesen mást, és megvette/megrendelte már előre (bármi lehet), szóval már megvan az ajándékod, de nem akart csalódást okozni, ezért megvette csak úgy, amiket kinéztél.

Én még várom az igazit, de remélem, hogy ilyen pasit fogok majd találni. Félreértés ne essék, nem az ajándékok miatt, de ez a közös nézelődés meg meglepik ez annyira cuki. :D

2015. dec. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát, érdekes, hogy veled nézegeti a gyűrűket. :D

De az a része nekem is tetszik, hogy így legalább izgalomban tart karácsonyig. :)

2015. dec. 4. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Lehet a szeretőjének hasonló az ujj mérete mint a tiéd és a te kezedet csak próbának használja :D Őt fogja megkérni nem téged. De most komolyan... szerinted?
2015. dec. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan van aki ilyesmivel szívatja azt akit elméletileg szeret? Hát én nem vagyok az a típus, aki bele van bolondulva az eljegyzés meg az esküvő gondolatába, de egy ilyen után már nem is lenne hozzá párom...
2015. dec. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pedig mi együtt nézzük a gyűrűket. Azt mondta a párom, hogy inkább így, mint, hogy aztán ne legyen jó/ ne tetsszen nekem.
2015. dec. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mindig eltűnődöm azon, mennyivel szebb, amikor két ember közt van annyi kommunikáció, hogy le tudnak ülni egymással megbeszélni a házasságot, akármelyikük veti is fel hamarabb a témát... nem pedig az egész a pasi kezében van, aki akár évekig tűkön ülve tarthatja a nőt, akire a néma várakozás szerepét osztották, mert az a romantikus.
2015. dec. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!