Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Karácsonykor megkéri a kezem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kemedke kérdése:

Karácsonykor megkéri a kezem? Én mivel lepjem meg?

Figyelt kérdés

A lánykérés nem karika gyűrűvel, hanem a kísérővel tervezi. De nem vehetek neki karácsonyra zoknit, sálat stb....

Remélem van valakinek valamilyen ötlete.



2014. dec. 7. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Közös hosszú hétvége valahol?

Egy kuponos wellness hétvége már nem sokkal drágább, mint egy átlagos karácsonyi ajándék, pulcsi vagy táska.

2014. dec. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ha nem kérné meg a kezed, akkor vehetnél zoknit meg sálat?
2014. dec. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondj nemet, ennél nagyobb meglepetés nem is kell...
2014. dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Attól függ mennyit szánsz rá. Vehetsz neki tabletet, uj telefont, ha szüksge van rá. Esetleg egy egy utazás is jó ötlet, de olyat válassz, aminek ő nis örülne, nem minden pasi van oda a wellnessért. Esetleg valami szép helyre, hegykbe, egy kisházba, ahol lehet sétálni is, vagy síelni. Vagy egy szép óra.

Mi nincs honnan tudjuk mire vágyik a pasid.

2014. dec. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Süssél-főzzél neki finomat, aztán meg orál.
2014. dec. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy közös wellnesshétvége szerintem is jó ötlet, már ha a párod is szereti az ilyesmit. Ha a hétvége túl sok, akkor esetleg egész napos termál masszázzsal, szaunával, koktéllal, ebéddel. Vagy ha az extrémebb dolgok hívei vagytok, akkor hőlégballonozás, bungee jumping, síelés (itthon a Mátrában mondjuk elfogadható áron van), stb.


Én mindenképpen valami élménnyel készülnék, ha tudnám, hogy megkéri a kezemet, hogy aztán megünnepelhessük így. Mellé valami személyes apróságot vennék neki.

2014. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sezlonyrugó válasza:
62%
Horgászbot és egy rekesz sör
2014. dec. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%
Azzal, hogy az igazi természetedet mutatod meg neki.
2014. dec. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Ha kísérőgyűrűt ad, akkor vegyél neki is egyet te.
2014. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem is gondoltam volna hogy ennyi választ kapok.

Köszönöm őket.

Sajnos elég elfoglaltak vagyunk mindketten, a két ünnep közötti pár napot pedig a családra, egyéb teendőinkre fogjuk szánni. Máskor pedig ritka összehozni egy hétvégét kirándulásra, ezért ez kiesik. Már gondoltam én is rá.

Ékszert pedig nem hord - ez sem jó.

Önmagam adok kapcsolatunk elejétől, ezt már megszokta és megkapta, ami a szivemen az a számon.

Ha nem lenne gyűrű, akkor valami sport ruházatot kapna.

Amit szeretne az a terepjárójára egy pár gumi. De az már hogy nézne ki.

2014. dec. 7. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!