Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Megtudtam, hogy a barátnőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy a barátnőm a közeljövőben megkéri a kezem. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Le fog térdelni? Beszédet fog mondani? Ti hogy reagálnátok?

2015. ápr. 23. 14:12
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
68%
A barátnőd? Nem érzed úgy, hogy mint férfi (gondolom az vagy) a kezedbe vehetnéd a sorsod, és ha már úgysincs ellenedre az eljegyzés, inkább te kérnéd meg az ő kezét?
2015. ápr. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
76%
Akkor erre is igaz, hogy a férfiak nőiesednek a nők meg férfiasodnak..
2015. ápr. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Nem kedves 1-es. Nincsenek ilyen gondolataim, érzéseim. Most nagyon megleptelek?
2015. ápr. 23. 14:19
 4/43 anonim ***** válasza:
54%
ez elég gáz pasi létedre, már ne haragudj. Tuti nem tudnálak tisztelni, nemhogy a kezedet megkérni.
2015. ápr. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
67%
Atyaég! Mondjátok,hogy ez nem komoly...
2015. ápr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom (remélem) nem fog letérdelni. Te amúgy hogy állsz ehhez a kérdéshez? Igent mondanál? Beszéltetek egyáltalán jövőbeni tervekről? Hát én nő vagyok, nem is vagyok igazán régimódi, de sose tennék ilyet. Viszont ha te nem akarsz eljegyzést, tehát nemet mondanál, lehet jobb lenne ebbe valakit bevonni, anyukáját, barátnőt, testvért, hogy beszélje le róla. Már az is elég megalázó amire készül, hát még ha elutasítod.
2015. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 A kérdező kommentje:
Én vagyok a gáz 4-es? Magadnál vagy?
2015. ápr. 23. 14:26
 8/43 anonim ***** válasza:
35%

Én magamnál vagyok, és ahogy látom a többi válaszadó is egyetért a véleményemmel.

Gáz vagy, ezt vésd fejbe nyugodtan:)

2015. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
46%
Én sem értek veled egyet. Melyik szemeddel látod a veled egyetértőket?:-)))
2015. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
58%
Ha valóban megtenné, még akkor is szakítanák vele, ha egyébként terveim között szerepelne a házasság. Egy nő ne akarjon férfi szerepet eljátszani.
2015. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!