Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 éve vagyok együtt párommal...

10 éve vagyok együtt párommal (kisebb nagyobb kihagyásokkal)! Már nagyon régota mondogatom neki hogy legyen babánk! Mit tegyek ha nem akarja?

Figyelt kérdés

30 vagyok ,ő egy évvel fiatalabb!Nagyon sok mindenen keresztül mentünk már ennyi idő alatt,voltak szakítások is!

Mindig azt mondja átgondolja,aztán mikor megint rákérdezek azt mondja:Most ne,mert nagyon bizonytalan a helyzetünk (munkahely)stb.De mindig ez van!!!!Szerintem ő nem is akarja!Gondolkodom rajt hogy elhagyom!Meddig várjak még?Elegem van!


2008. szept. 14. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Ha mindenképpen babát szeretnél, akkor mondd meg neki. Ha erre még mindig nem akar, akkor azt is, hogy akkor valószínűleg el fogod hagyni.

De ezzel kár volt 10 évet várni... most hol találsz embert, akivel ilyen jól megértitek egymást, összeilletek, együtt tudtok élni - ÉS babát is szeretne?

Az, hogy az első hónapban mit mond... nem biztos, hogy később is úgy gondolja. Vagy valami olyan tulajdonsága van, amit nem veszel rögtön észre...

2008. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hät a baj az hogy most hiàba mondod ogy elhagyod..30 vagy,és 10 év együttt valakivel az nagyon sok idö,szereted is persze,de a megszokàs is ott van mär..gondolj bele ha elhagynàd,éS ki tudja mikor talälsz tényleg egy olyat akivel nagyon jol megvagy és még babät is szeretne.sztem ha szakitasz,és tegyük fel talälsz màst...évekig gondolkozni fogsz azon hogy pl hiäba talältäl mäst,hiäba akar az "uj" pasi gyereket,de vajon miéRt alakult ez igy...én ugy gondolom ha 10 évet együtt vagy valakivel a szakitäs utän kell egy eléG hisszu idö mire tiszta lappal tudsz indulni màS felé..elhiszem viszon hogy nagyon bosszant,szomoru vagy és hogy eleged van!probäld meg..hogy elmentem vacsizni vagy pär napra menjetek ruccanjatok ki,éRdekes de akkor megnyilik az ember,és nyugodtan beséljétek meg,hogy ok 10 éve együtt vagytok är(nem vagy öreg!!ne érts félre!)csakhät mär 30vagy,és ugy gondolod hogy jöhetne a baba.ha meg kifogäsol,meg kitér elöle..kéRdezzz rà nyugodtan hogy miéRt.mond meg hogy nem vitäzni akarsz csak tisztän lätni..a munkahely meg az emberek 90%-ànak bizonytalan...a munkahely azert munkahely mert dolgol,mäsnak hiszen nem te vagy a magad fönöke...és akärkit a vilägon akärmikor kirughatnak bàrmiéRt..mégis mäsnak van gyerekük..tehät egyik munkahely sem biztos...ezt nyugodtan mond meg a pärodnak.
2008. szept. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel az a baj hogy ő 80 éves korában is tud gyereket csinálni de te nem tudsz ennyi időssen szülni,tehát neked már nincs sok időd főlleg ha több gyereket szeretnél meg hát egy gyereket fel is kell nevelni nem elég megszűlni.Egyébbként ő szereti a gyerekeket,de mondjuk nem vagy elkésve ezzel nem azt akarom mondani.Én is 30 éves vagyok a kislányom meg 7 éves,én meg néha úgyérzem hogy talán hamar szűltem.De hát nem adnám oda semmiért jól van ez így ahogy van.Egyébbként a párod szereti a gyerekeket?Lehet hogy csak fél ,a pasik hajlamosak bepánikólni attól hogy gyerekük lessz mert azért ő a férfi ő lessz a családfentartó és ez azért felelősség,ha szereted ne hagyd el,űlj le vele és egy jó vacsora mellett próbáld vele tényleg megbeszélni.Kérd meg rá hogy mondja el de tényleg őszintén hogy mi az oka hogy ő még nem akar,de szerintem csak fél.
2008. szept. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

Szia

Mi kicsit több ideje vagyunk egyutt (kihagyasok nelkul).

Aztan most februarban véletlen kiszakadt az ovszer, mi se akartunk babat, egymasraneztunk, hogy ezek utan tok felesleges vedekezni, es majusra ossze is jott a babó :D

15 hetes, és 5 napos terhes vagyok most :))

Ha tablettat szedsz, ne szedd, ha gumit hasznaltok, próbáld addig húzni, hogy ne vedekezzetek :D

ha meg fogja tudni, hidd el, maskepp reagal majd.

Az első idokben meg annyira nem, de ha meglatja az ultrahangon, akkor majd igen :)

ja, én 29 multam, a parom harminc :)

2008. szept. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, most elsősorban a saját érdekeidet kell nézned. A párod is a saját érdekeit tartja szem előtt, és nem azt, hogy Te mit szeretnél. Ez nyilván nem jelenti azt, hogy nem szeret, csak "kényelmesebb" így egyelőre.... és ő valóban ráér gyereket "csinálni", csak nem biztos, hogy ha sokáig vár, akkor Te leszel annak a gyereknek az anyja... Ha most nem lépsz, pár év múlva már lehet, hogy késő lesz...

Egy ismerősöm hasonló cipőben járt, mint Ti, és most 40 évesen járják a Kaáli intézeteket, meg a meddőségi központokat, mert most már akar a férje, csak nem jön össze...

Tudom, hogy nehéz egy 10 éves kapcsolatot felbontani, drukkolok, hogy a párod meggondolja magát! :)

2008. szept. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy 12 éves a kérdés,de a 4-es válaszoló nagyon felhúzott. Fantasztikus tanács egy ennyire határozatlan nő számára, hogy az érdektelen és éretlen, az agyát csak húzó pasija- mondhatni - háta mögött sumákolva, csináltassa fel magát, arra spekulálva, hogy a pali megszentül az uh-kép láttán...Kérdező, nagyon remélem, nem ezt fogadtad meg! Remélem, azóta agy normális férfival élsz együtt és már gyereketek is van.
2020. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!