Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted normális, ha valaki...

Szerinted normális, ha valaki nem tartja vonzónak a férjét?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akitől már nem egyszer hallottam, hogy a férje tulajdonképpen nem tetszik neki.

"X. nem egy jó pasi". "Hűűű Y. de jól néz ki, nekem meg itt van egy X." stb.

Amúgy a nő és a férfi is teljesen átlagos kinézetűek. Van két kisgyerekük. A nő nem túl iskolázott és elég rossz állása van, a férfi viszont jól keres egy multinál.

Akkor tulajdonképpen azért lehet vele, mert anyagi biztonságot ad neki és a gyerekeknek?

Tudom, hogy nem az én dolgom, csak olyan furcsa, hogy számtalanszor ezt hallom, hogy X. neki be se jön igazából.



2015. máj. 26. 10:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ez nem újdonság. Van több férfi és nő ismerősöm is, akinek nem igazán tetszik a párja, nem szerelmes belé. A szokásos okok miatt van vele, kellett valaki, akivel összeházasodhat, kellett apa/anya a leendő gyereknek, kell az anyagi biztonság, úgysem találnék jobbat, őt legalább nem kell féltenem, és a többi sablon szöveg.
2015. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
46%

pontosan azért van vele amit leírtál

az ilyen gyökér nőket nem is értem. tudja hogy nem kell Y-nak aki jobb a férjénél, és csak "álmodozik"

szegény férje ha ezt tudná :D :D

2015. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
67%

Igy van, a pénz miatt. De ez nekem sem újdonság sajnos.

Sosem felejtem el, ott van barátnőm, és a múltkor egy 5-s skálán pontoztunk pár ismerős fiút, köztük lehettek persze az aktuális barátaink. Nekem akkor senkim sem volt, másik barátnőm betette első helyre az akkori kiszemeltjét, a második barátnő pedig még az 5-be se tette be a jelenlegi barátját. Megjegyzem, már együtt vannak vagy 3-4 éve.

És még utána ki is jelenti hogy tisztában van vele hogy nem olyan vonzó férfi. De ha ő sem tartja annak, hanem mások után csorog a nyála, miért vannak együtt?


Mivel a fickója elég ügyes lett mostanában, de azelőtt egy senki volt, én úgy gondolom megszokás.

2015. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Vagy csak ezért van vele, amit írtál, esetleg megalkudott, hogy "ne fusson ki az időből" vagy engedett a "társadalmi, családi nyomásnak", és "jó lesz ez is, majd csak kialakul" alapon (na, ez az, amit én nem teszek), illetve én még több évtizedes házasságokban láttam ilyet a családunkban, amikor már nincs új a nap alatt.
2015. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

na most tedd a szívedre a kezed! Szerinted Vajna Tímea vonzónak tartja Andyt?

Annyi esze mondjuk lehetne az ismerősödnek hogy legalább ne hangoztassa! Szánalmas! Persze nem a külső számít, de azért vonzalom kell hogy legyen és ugye ez mindenkinek mást jelent. Meg lefeküdni olyannal aki... na ez már prostitúció!

Egyébként szerintem a szeretet/szerelem megszépít! (azt akit szeretünk), de legalábbis visszatart attól hogy ócsároljuk hogy néz ki!

Komoly gondok vannak az ismerősöddel!

2015. máj. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

Nekem sem kifejezetten esetem a párom, bár én nem hangoztatom... De a belső értékei olyanok, amikért odavagyok és vissza, így elképzelni sem tudnám mással az életemet!

Azt szokták mondani hűséget fogadtunk nem vakságot. Én nőként a páromnak is elmondom, pl. ha a tv-ben látok egy jó pasit, hogy ez igen... A jó nőket is megvitatjuk ugyanígy, nincs ezzel gond a kapcsolatunkban.

Tehát én amondó vagyok, attól hogy külsőre nem a párom számomra a tökéletes, én még nagyon szeretem és ha jönne egy adonisz, akkor sem cserélném le soha senkire!

Nem szabad előítéletesnek lenni!

2015. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért x idő után változik az ember külsőre. Pl itt az én párom 9 éve mikor megismertem vékony volt most pedig már elég emberesen néz ki na és az akkori külső jobban tetszik...
2015. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem biztos, hogy gond. Ez csak tárgyilagosság. Attól még szeretheti, hogy meg tudja állapítani, hogy nem ő a leghelyesebb férfi a világon.

Én tudom magamról, hogy nem vagyok egy szépségkirálynő. Nyilván a férjem is látja, hogy xy modell, színésznő, vagy akárcsak egy nő az utcán szebb nálam. De attól még vonzó vagyok neki, és engem szeret. Normális esetben nem kizárólag a külseje miatt szeretünk valakit.

2015. máj. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%

Hát én biztos, hogy nem futottam ki az időből és nem a pénze miatt mentem hozzá a férjemhez, de hülye se vagyok, nyilván tisztában vagyok vele, hogy messze nem ő a legjobb pasi... viszont összeillünk, hasonló a gondolkodásunk, satöbbi.

Jól is néznénk ki, ha mindenki csak a legvonzóbbakra páláyzna...

2015. máj. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
50%
Már leírtam a véleményem, de talán kiegészíteném valamivel. Szerintem ahogy a válaszokból is látszik, itt nem az az alapvető probléma, hogy a nő szerint vannak vonzóbb pasik is a világon a férjénél. Szerintem sokkal nagyobb gond az, hogy ennek ilyen szinten hangot ad, amivel aláaknázza a kapcsolatukat és megalázza az ismerősök előtt a férjét. Én azon gondolkodnék el, hogy vajon ez normális viselkedés-e...
2015. máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!