Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimnak szülinapja lesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimnak szülinapja lesz, de pont azon a napon tartja amikorra megbeszéltük hogy találkozunk. Akár le is mondaná a talinkat a szülinapjáért. Eszébe se jutott hogy esetleg elhívna. Ciki lenne rákérdezni. De tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

áááá,hagyd had igya le magát!!!!!!

23/ff

2010. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

elsö kommentelönek..

neked aztán van válaszod minden kérdésre

kérdezönek..

ha a pasid arra sem méltat hogy elhivjon ott valami nem okay

2010. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
21/L második voltam
2010. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mióta jártok, de szerintem illett volna meghívnia. Nagy bunkó lehet a pasid, ráadásul nem becsül túlságosan. :S
2010. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 hete járunk..hát nem tudom...azt mondta h családi szülinapot tartanak és senki mást nem hív el
2010. febr. 14. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy családi banzájra én se vinném el az 1 hetes friss kapcsolatomat. Persze megmondanám, hogy "bocsi drága ez van és még nem akarlak bemutatni a családnak". Intelligensebb ember megérti. Beszéljétek meg,én ezen nem akadnék ki fordított esetben.

20/L

2010. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha lenne barátnőm, és szerveznék egy bulit, nem hívnám el őt is hogy lássa, milyen rottyon leszek a piától.


1 hét után mitakarsz, vegyen rögtön 2 személyes wellness hétvégét?

2010. febr. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
chhh persze még tolj le...NEM nem akarom azt amit mondtál. Csak furcsa volt ennyi!!!!!!
2010. febr. 15. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!