Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előre megbeszéltük, mégse...

Előre megbeszéltük, mégse tartja hozzá magát. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problemám, hogy Apukammal már 2 hónapja megbeszéltem, hogy itt fog aludni a baratom (fel éve vagyunk együtt). Most, mikor megvan a konkrét időpont, hogy mindkettőnknek jó, akkor azt mondja hogy mégse szeretne, hogy itt aludjon a baratom, mert ő dolgozik és fáradt..Én ezzel nem értek egyet, mert nem bulit csapunk.. És ha most tényleg nem engedi meg, akkor elég nagyot csalódtam. Mit csináljak, hogy tartsa magát az igeretehez? Hibákért bocsi.

2015. dec. 6. 11:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%
Az úgy lenne igazságos, hogy egyszer az egyik szülőknél máskor a másik szülőknél alszotok, mondjuk hétvégén.Rendkívül kellemetlen egy idegennel lakni egy fedél alatt.A lakás ragyogjon örökké, azért neked is tenned kellene, nemcsak elvárni dolgokat.Jogos, hogy nem akar akárkit beengedni a lakásba.Nincs ráírva a fiúra, hogy megbizható-e.Ha ennyire zavarja, akkor tiszteletbe kell tartani, és te járj el otthonról.Majd akkor ráébred, hogy hiányzol neki.
2015. dec. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
80%
Azért tényleg nem ártana tudni hogy hány éves vagy....de ezt a kérdést mintha szándékosan kikerülnéd!
2015. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
9%
Mondd meg neki, hogy apu, dugni nem csak itt tudunk...
2015. dec. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Ja már hideg van kint :D.


Amúgy meg szerintem azóta megengedte :D.

2015. dec. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi Mindenkinek:D igen természetesen mondtam neki, hogy apu dugni máshol is tudunk és egyből megengedte:D 17 vagyok:*
2015. dec. 6. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!