Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vettem testverem fianak...

Vettem testverem fianak vasutat. Szerintetek hulye vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt vettem meg neki karacsonyra

De felek nem jatszhat majd vele..

Annyi jatekot vettunk mar neki de mindent elraknak elole, mert rendetlenseget csinal, es nincs kedvuk osszepakolni utana.

Regen vettunk fakockakat, de az is csak addig kellett nekik mig megkaptak, utana elraktak a gyerek elol. Sosem vettek elo.

De multkor majdnem elsirtam magam mikor lattam a sajat szememmel hogy a bolcsibol elakarta hozni a Thomasos gozmozdonyt a kis kezeben, es mikor vissza tetettuk vele a helyere sirva kiabalta hogy Thomaas...

Tesomek szegenyek es nem igazan tudnak venni neki karacsonyra semmit, igy en megvettem Neki ezt, de most kicsit sz*rul erzem magam mert belegondoltam hogy mi van ha ezt is elrakjak elole es csak porosodni fog...

7000 forint volt es azert sajnalnam ha csak allna a szekrenyben..

Megmondjam nyiltan tesomnak hogy latni szeretnem hogy elo van pakolva? Vagy mi?

20/L


2015. dec. 6. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

És akkor mivel játszik a gyerek otthon? Mindig újra meg újra kiakadok szülőkön.

Meg miért nem tanítják meg a gyereket ,hogy pakoljon el maga után, vagy együtt?

Én a helyedbe biztos megpróbálnék vele beszélni ,hogy ez nagyon nem jó így.

2015. dec. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nagyon semmivel...

Vagyis Otthon nem nyulhat semmihez mert idegbeteg modon kiakadnak hogy tuti leveri majd az asztalrol, es eltorik.. vagy kart tesz valamiben..

altalaban csak ugy van otthon...

Nem nagyon foglalkoznak vele erdemlegesen..

2015. dec. 6. 17:07
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

"Tesomek szegenyek es nem igazan tudnak venni neki karacsonyra semmit, igy en megvettem Neki ezt, de most kicsit sz*rul erzem magam mert belegondoltam hogy mi van ha ezt is elrakjak elole es csak porosodni fog... "


Ha tényleg szegények meg kellene köszönie neked hogy ennyit segíted a kisfiút és vásárolsz neki mindent amit ők nem tudnak nem megvenni.


"Annyi jatekot vettunk mar neki de mindent elraknak elole, mert rendetlenseget csinal, es nincs kedvuk osszepakolni utana.

Regen vettunk fakockakat, de az is csak addig kellett nekik mig megkaptak, utana elraktak a gyerek elol. Sosem vettek elo. "


Elég szomorú hogy ha már megkapják ajándékba még oda sem adják a gyereknek a játékokat, csak mert lusták ők elpakolni.


Igen, megmondod hogy ha továbbra is szeretné a tesód hogy a gyereknek vásároljál ajándékokat - ami az ő feladata lenne leginkább - akkor ne merészelje elpakolni a játékot a gyerek elől! Mert úgy néz ki hogy ha te nem veszed meg neki, akkor a gyereknek nem lesz mivel játszania. Elég szomorú hogy ilyen paraszt és bunkó a testvéred veled és a gyerekkel szemben is!

2015. dec. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mond meg, azért vetted, hogy örüljön neki a gyerek, nem azért, hogy elrakják.Mert hogy esne nekik, ha elmennél hozzájuk, és eldugnád a tv-t, telefont, vagy akármit.

Állj a sarkadra! Szegény gyerek! Védd meg, de gondolom, megteszed, látszik, nagyon szereted. :)

2015. dec. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen.. :/

Es az a durva hogy nem csak otthon csinaljak ezt.

Szerintem nincs turelmuk hozza. Marmint a kisfiuhoz.

Tavaszra szulinapjara a szulei leadtak a rendelesuket hogy mit kernek, mit vegyunk neki. Azt mondtak kismotor kene.

Megvettuk neki. Vettem egyet en is es anyu is, de veletlen. Nem tudtam, hogy o is azt vesz.

Azota egyszer ult rajta fel ev alatt. Most hogy bolcsi van, fogtak es bevittek bolcsodebe mind a kettot, hogy meg veletlen se motorozhasson ha elmennek valahova..

Vagy pl a labda.. azt mondtak vegyunk neki labdat. Megvettuk. Egy szep verdas labda.. de egyszer nem lattam hogy levittek volna labdazni vagy barmi. Otthon nem labdazhat, ki nem viszik... szoval ez is csak ugy all ott...

Idegesito..

2015. dec. 6. 17:39
 6/9 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy nagyon szereted őt. Legalább te foglalkozol vele, nem?


Ha ők nem foglalkoznak vele és mindent elpakolnak előle, csak, mert nem képesek arra nevelni a gyereket, hogy pakolja el a játékait.

Mikor mi kicsik voltunk, erre neveltek! Beszéld meg velük, hogy törődjenek a gyerekkel! Úgy is lehet, hogy együtt játszanak a gyerekkel a játékaival. Ennyire nem nehéz!

2015. dec. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, hogy még valami tanácsot adjak, végső esetben próbálj meg olyan játékokat adni ami minél kevesebb darabból áll és ami nem túl zajos, felügyeletet igénylő. pl. autó, hátha azt jobban engedik neki, hogy legalább tudjon valamivel játszani, ha már ők nem képesek foglalkozni vele. Meg próbáld pótolni ahogy tudod amikor nálad van és labdázzatok meg legozzatok. Az ilyen szülők még örülni is fognak ha a gyerekük egész nap majd a tv meg a gép előtt ül, addig se kell foglalkozni vele :(
2015. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Ha elmész hozzájuk, TE vedd elő a sok játékot és játssz vele (mármint a gyerekkel) ha végeztetek, akkor pakoljatok el így tanítva a gyermeket is, hogy pakoljon el maga után. Legalább te tanítsd és foglalkozz vele, ha a szülei nem.


A szüleinek meg mondd el,hogy mennyire nem értesz egyet gyereknevelési módszereikkel és amikor teheted adj ennek hangot. Akár célzásokkal vagy burkolt utalásokkal.

2015. dec. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van-e lehetőségetek, hogy gyakran elhozzátok a kisgyereket magatokhoz? Ha igen, akkor legyen nálatok a kisvonat (fakocka, labda stb.), a gyereket pedig minél gyakrabban hozzátok el magatokhoz, és játszhasson ott vele. A legjobb, ha a szülei nincsenek is nálatok ilyenkor. Így ellensúlyozhatjátok tesódék ostoba nevelési módszereit, és (ha sokszor csináljátok ezt), akkor a kisgyerek nagyon-nagyon kötődni fog hozzátok, és ezt gyermeki őszinteséggel fogja kimutatni (ami csodálatos érzés).


Mellékesen: az ilyen ajándék-rendelés leadásán eléggé ki volnék akadva, és lehet, hogy kerek-perec megmondanám, hogy ha még csak nem is játszhat azzal, amit rendelnek a szülei, akkor mi a bánatnak költsek rá egy fillért is?

2015. dec. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!