Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hülyeséget csinálo...

Szerintetek hülyeséget csinálok? Van egy fiú barátom akire úgy odafigyelek mint még eddig senkire. Ő a legjobb barátom és viszont is így.

Figyelt kérdés
Szóval ő is és én is fiú. A lényeg hogy nagyon-nagyon odafigyelek rá, elmondom minden titkom neki, minden problémám és mindent. Kinem állhatom ha valaki belesodorja őt a problémákba, vagy akármi olyat tesz, ami miatt bajba kerülhet. Nagyon sokat gondolok rá, mindig azt nézem mitől lehetne jobb a kapcsolatunk satöbbi... Szinte már a testvérem... nem tudom hogy helyes-e így aggódni, hogy ennyit figyelek rá, hogy nem szeretem ha idióta buta emberekkel van és ha bajba készül sodorni magát... :S szerintetek butaság amit csinálok???
2010. márc. 22. 18:16
 1/6 anonim válasza:
100%
Én is voltam így egy jó barátommal, csak nálunk ő kicsit lazábban vette a barátság fogalmát. Kb egy évnek kellett eltelnie, hogy rájöjjek, hogy nem ér meg sok aggódást és idegeskedést, ha ő látványosan nem viszonozza az én törődésem. Persze ha nálatok másként van, akkor semmi akadálya a mélyebb barátságnak. Viszont vigyázz, ne adj ki neki mindent magadról!
2010. márc. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Búza vagy
2010. márc. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Amíg a barátság tényleg barátság és nem alakul át vonzalommá / szerelemmé, addig nincs baj. Nagyon szép, hogy vannak még ilyen barátságok is.


18/L

2010. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedből nem jön le teljesen, hogy barátként vagy többként gondolsz rá. Ha barátként akkor a testvériségnél nincs gyönyörűbb dolog, szebb mint a szerelem! De ha nem barátként, akkor ne reklámozzátok nagyon, nincs bajom a b.zikkal, de ez nem természetes, a gyereknek nem kell erről úton-útfélen hallani!
2010. márc. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az még nem baj, hogy aggódsz a barátod miatt. De tudnod kell, hogy ez az aggodalom meddig érhet el. Rendben van, hogy barátok, persze aggódsz is a másikért. De nem szabad, hogy már az ő életét a Te aggodalmat irányítja. Hagynod kell neki teret, mert szükség van arra, hogy az ember igenis elkövesse a saját hibáit, mert csak úgy leszel egészebb, és ezekből is kell tanulni. Ha nagyon nagy butaságra készül, akkor azért semmiképpen ne hagyjad.

Egyébként ez nem hülyeség. Nekem is van olyan barátnőm, aki már 15 éve a legjobb barátnőm, és tényleg mintha tesók lennénk. Mindegyikünknek el kellett hogy kövessük a saját hibáinkat, és ebből is tanultunk. A másikat nem tudod megóvni, nem lehetsz vele a nap minden mp-ben együtt. Néha csak akkor van egy jó barátra szükség, ha ki kell magamból beszélni a már elkövetett hibákat.

2010. márc. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
egy homárt?
2010. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!