Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok értékesnek,...

Mennyire tartjátok értékesnek, hogy a szeretteitek egészségesek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 9. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon
2015. dec. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 totolala válasza:
100%
Minden más le van szarva...
2015. dec. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
nagyon fontos, talán még fontosabb mint a saját egészségünk.
2015. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Éreztétek már ezzel együtt azt valaha is, hogy hiába tartjátok az egyik legértékesebb (ha nem a legértékesebb dolognak), mégis nagyjából nulla befolyásotok van arra, hogy meg is maradjon így? Aki érezte már ezt, hogy jutott túl rajta? (Aki meg nem, annak azt kívánom, hogy sose kerüljön ilyen helyzetbe...)

Ui: tudom, hogy nem apránként kéne kérdésekkel bombáznom a népet, hanem a legelején leírni mindent, de ez most sajnos így alakult.

2015. dec. 9. 21:55
 5/14 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen megőrülök ha barátnőmnek valami baja van vagy hugoméknak.
2015. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

NAGYON.

Nos, igen, ha az embernek alig van élő rokona s aki a párján keresztül annak tekinthető, az dohányzik s nem megfelelően étkezik, az nem valami jó. Beszélgetni lehet a témáról, de megváltoztatni egy felnőtt embert, aki mindig a maga feje után ment...


A páromra valamivel több befolyásom van, persze ehhez ő is kell. De nagyon az ő életébe sem avatkozom (azt leszámítva, hogy azt eszi, amit főzök :D meg egy csomó mást is), csak éppen ő nem megy nagyon rossz irányba.

2015. dec. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Sajnos rosszabb a helyzet, esetemben nem önpusztításról/figyelmetlenségről/könnyelműségről, hanem már többek között ezekből is - leginkább ezekből - fakadó maradandó egészségkárosodásról van szó...
2015. dec. 9. 23:27
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A legfontosabb dolog a világon...


"Éreztétek már ezzel együtt azt valaha is, hogy hiába tartjátok az egyik legértékesebb (ha nem a legértékesebb dolognak), mégis nagyjából nulla befolyásotok van arra, hogy meg is maradjon így?"


Hát... én folyamatosan így érzem. Tele vagyok olyan családtagokkal, akiknek fokozottan ügyelniük kellene az egészségükre, de szarnak bele. Kiegyensúlyozatlan, nem megfelelő étrendet tartanak, nem sportolnak, elutasítanak szinte mindent, ami jótékony hatású.


Nagyon mit kezdeni nem tudok vele, mérges vagyok a helyzetre sokszor, de hiába tépem a számat.

2015. dec. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

van egy mondás

gyerekkorban az egészség természetes

felnőtten megtanuljuk értékelni

öregen meg nincs is ennél fontosabb már.



én azért adok sokszor hálát, hogy imnden szerettem relatíve jó körülmények között rendezetten, kiegyensúlyozottan él, és voltaképp senkiért nem kell aggódjak.

2015. dec. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Ennél nincs fontosabb az életben,lehet akármennyi pénzed,bármid,feldughatod,ha nincs egészség.
2015. dec. 10. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!