Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell egy felnőtt nőnek...

Miért kell egy felnőtt nőnek állandóan játszmáznia?

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem hogy csak a fiatalabb lányok ilyenek, de mostanában egyre több kérdést olvasok amiből kiderül hogy a felnőtt, érett nők, anyák is! Elmondom mire gondolok :

Pl. összeveszik a párjával, és akkor nem az van hogy megbeszélik, vagy legalábbis közli vele a bajt, hanem "elmegyek durcizni egy-két napra hátha észreveszi"...

Anyós a pár közé ül, a nő nemhogy szólna, hanem odarakja a táskáját meg csúnyán néz...

Apa nem segít otthon a gyerekkel: erre anya nem főz ebédet vagy nem rámol el...

Pasi nem akar szakítani akkor csúnyán viselkedek hátha kiszeret belőlem, mert szólni nem merek mert zsarol hogy beteg lesz... Stb.

Szóval remélem értitek!? Csak én gondolkozom "túléretten"? Nem értem miért nem lehet megbeszélni felnőtt módjára a dolgokat? Persze megértem hogy vannak alanyok akiket ez nem hat meg de akkor meg az értelmes beszéd után intézkedni kell és nem várni a belegyezést! Csakis így lehet megtartani a szavunk hitelét. Vagy egyáltalán mire jó ez amit csinálnak? Én is nő vagyok de nem értem.


2010. márc. 22. 19:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát értelmét nem látom,szerintem is meg kell beszélni a dolgokat nem így viselkedni.Sajnos tényleg egyre több ember ilyen .
2010. márc. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon nem megy a játszmázás, ezért megértelek. Néha azt gondolom, mégis kéne egy kicsit tudni. Van, amikor a szavak helyett a tettek jobban hatnak. De egyébként én is megmondom a bajomat, nincs türelmem játszadozni.
2010. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Tudod,vannak okos nők,akik megbeszélik,ha bajuk van veszekedés nélkül,és vannak buta nők,akik azt hiszik ,hogy az efajta " nőiességgel" mennek valamire,és vannak a baromira buták,akik még szexmegvonással is bűntetnek,és nem is értik,hogy miért nem tekintik őket nőnek.
2010. márc. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
Én pedig ilyen vagyok. És elmondom miért. Próbáltam én már szép szavakkal beszélni,elmondtam mi nem tetszik, mit csináljon másképp. Szerinted hatott? Az egy dolog hogy nem, de még durvább lett a helyzet mert szerinte én rinyálok. Ha össze voltunk veszve és oda mentem hozzá, hogy béküljünk ki, ő mégjobban megjátszotta, hogy megvan sértődve.(Mert látta, hogy ő "nyert", oda vagyok érte, stb.) Úgyhogy ezt befejeztem, elkezdtem ugyanazt csinálni mint ő. És ha hiszed ha nem,mostmár egy rossz szót nem tudnék rá mondani. Talán ez azért van, mert rájött, hogy nem is tud olyan jól esni az amit csinál, főleg ha vissza kapja. Vagy talán csak azért mert fél, hogy mindent ugyanúgy fogok csinálni mint ő. Nem ezzel a módszerrel kezdtem én, de ha egyszer ez hat nem tudok neki mit csinálni. És sajnos az emberek többségénél az van, hogy ha látják a párjukat hogy próbálja megbeszélni a dolgokat, nem szól hangosan,talán még bocsánatot is kér, akkor fölényben érzik magukat. Én pedig azt nem szeretném, hogy a párom azt higgye hogy magasabb rendű nálam, ezért játszmázok.
2010. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a szexmegvonásra is tudok valamit írni. Én nem azért vonom meg a szexet mert büntetni akarom. Hanem azért mert egyszerűen nem vagyok képes hozzá érni, szinte "undorodom" tőle ha megbántott. És nem tudom erre más nők hogy képesek. Megbántották őket, de azért magukat oda adják. Ez nem büntetés, egyszerűen megalázónak érezném abban a helyzetben.
2010. márc. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Dehát épp ez az, én nem tudnék olyannal lenni aki mellett nem lehetek önmagam, és aki ilyenné válik ha őszinte vagyok... :O
2010. márc. 22. 20:12
 7/24 anonim ***** válasza:
Dehát mindenki ilyen. Legalábbis én még csak ilyenekkel találkoztam. Ha normálisan beszélek akkor azt rinyálásnak veszik, és nem vesznek komolyan. De ez nem csak nálam van így, hanem a környezetemben is mindenkinél. Van aki nem játszámázik persze, de ők mind "alul is vannak". Úgy irányítja őket a pasijuk mint én a kutyámat.
2010. márc. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
51%
Egyik ismerősöm párja késett 2-3 órát otthonról, amikor tudta jól, hogy az ismerősöm várja. (nem élnek együtt, csak találkozni szoktak egymásnál) De a barátnőm ugyanúgy szexelt vele, mert ő is azt mondta, hogy szexel nem lehet büntetni. Na hát, másodjár is megtörtént ugyanez, késett a srác. Amikor a barátnőm megkérdezte, hogy miért, azt válaszolta, hogy mert tudja hogy megteheti, hiába volt mérges, aztán még le is feküdt vele :) Hát ennyit a pasikról.
2010. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Azért ne általánosíts. :) Nálam pont a játszmázásra hitték azt hogy hiszti. "Jaj már megint rossz kedvű pedig nem csináltam semmit, hogya francba találjam ki mit akar stb" Ellenben ha közöltem volna hogy mit szeretnék... Szerintem irányítani csak azt lehet hogy aki hagyja magát. Nem is értem hogy érted. Hogy lehet azt irányítani aki megmondja hogy mi a helyzet?
2010. márc. 22. 20:21
 10/24 anonim ***** válasza:
Én először szépen mondanám, aztán csúnyán, és harmadszorra próbálkoznék ilyesmivel.
2010. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!