Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le erről a...

Hogy állítsam le erről a férjem? Soha nem hagy meg semmit.

Figyelt kérdés

Bármit veszünk a boltba még aznap mindent megesz.

Ha egy négyes pudingot veszünk akkor megeszi az egészet.

Ha megvesszük a ketchupot, majonézt vagy bármilyen szószt akkor vérszemet kap és minden kajára ráteszi. De komolyan, a túrós tésztát és telenyomja ketchuppal és majonézzel. És mire nyúlnék érte mert ténylegesen kell valamihez addigra már nincs.

Ha megemlítem neki akkor csak megsértődik.


2015. dec. 11. 12:49
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
32%
csak olyasmit szabad venni amit fel kell dolgozni evés elött
2015. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
47%
4-es te miről beszélsz?
2015. dec. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
37%

Próbáljatok otthon sütni, együtt, pudingot is tudtok együtt főzni és az olcsóbb és egészségesebb is, mint a bolti.

Kérdezd meg tőle miért eszik meg mindent egyszerre.

2015. dec. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
44%
De ha éhes... ha naponta mennének vásárolni, nem lenne baj, ha megeszi. Annyira nem lehet éhes, hogy több napi/egy heti kaját magába töm.
2015. dec. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
40%

Ez nekem nagyon fura, annyira mások vagyunk (boltba 1-2 hetente megyünk, kivéve a zöldségest, több hónapra való étel van itthon, már a tartós fajtákból)...

Kikutatnám, mégis mi az ok. S vajon feleszik 20 pudingot is? Mert négyet elég egyszerű... Ha ilyen a ketchuppal és majonézzel, venni kell többet. Pont ez a két példa nekem még nem vészes, de ha tényleg mindent feleszik, az nagy baj. S az is, ha feleszi azt, ami a másé. Pl. vennék 2 ketchupot és közölném, hogy az egyik az enyém és kész.

Szóval én sok eseten gondolkodnék el, ez kicsit kevés infó még.

Azt azért elmondanám neki, hogy semmi oka megsértődnie, nekem van, ha valamihez majonéz kell és nincs, mert egy nap alatt felette...


De önmagában az, hogy egy csomót tudunk enni a kedvenceinkből, sokunkra jellemző. Én a sütiket nem szoktam meghagyni, de jóllakottan befejezem az evést és pl. holnap rendezvényre és rokonlátogatásra is kell almás süti, ezért nem ettem belőle sokat :) A csoki pedig a párom miatt párolog el mind egy szálig, mondjuk elég ritkán van itthon, s ő édesszájú, kalóriabevitelének minimum a fele édesség, szerencsére nem nagyon rossz összetételű.

Ja és pl. nálam a kedvenc mustár fogy el. Simán kieszem tubusból akár magában. Szóval ilyen esetek vannak, de mindent megenni azért más. Kivéve, ha túl kevés ételt vesztek, ugye, de nem hinném, hogy erről van szó.

2015. dec. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
48%

A párod úgy viselkedik, mint egy kisgyerek.

Csináld meg azt, hogy közlöd, hogy X ideig külön kasszán vagytok bevásárlás ügyileg, tehát te csak magadnak veszel kaját, meg ő is csak magának. Szerintem le fog döbbenni, hogy mi mennyibe kerül, plusz meg fogja unni, hogy állandóan le kell futkosnia a boltba ilyen étkezési szokások mellett. A te cuccaidat meg különítsd el, vagy zárd el, ne is tudjon hozzáférni.

2015. dec. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
49%

Nem lehet, hogy a párod kényszerevő?

Aki kényszerevő, az mindig késztetést érez arra, hogy egyen, megegye a megvett dolgokat akár 1 nap alatt, nincs betegségtudata, és megsértődik, ha felhozzák ezt neki.


Ha viszont felvázolod neki, hogy ez sokba kerül, nem 1 napra vásárolsz, és te sem akarsz naponta boltba futkosni, és erre megsértődik, akkor tényleg csak egy ordenáré nagy gyerek a férjed, így én is a külön vásárlást ajánlom, akár külön minihűtővel, amit le lehet zárni. Hidd el, hamar megtanulná, hogy nem csak 1 napra kéne vásárolni, plusz nem épp pénztárcakímélő, amit ő csinál.


Esetleg még azt is el tudom képzelni, hogy azért viselkedik így, mert gyerekkorában sokat nélkülöztek, vagy minden fillért be kellett osztani, és csak nagy ritkán jutott ilyesmikre.

2015. dec. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
33%

Pszichológus. Minél hamarabb. Komolyan.

Addig pedig egyszerűen elé raknám az adagot, nem hagynám, hogy feltúrja a konyhát, és magának szedjen.

(4 bolti puding viszont nem olyan sok azért :D )

2015. dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
64%

Arra viszont kíváncsi lennék, hogy ki pontozza le ennyire az összes választ.

Mégis mit kéne akkor erre írni?

Meg kéne simogatni a férj fejét, hogy igen drágám, zabálj csak be nyugodtan mindent egy nap alatt, majd max az egész fizetésünket kajára költjük?

2015. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Apám is ilyen. Ameddig együtt éltünk mindig csak azt láttam, hogy nyitogatta állandóan a hűtőt, tömte a szájába a szalámit, sajtot, mindent. Sokszor az üres csomagolást bent hagyta a hűtőben, hogy úgy tűnjön van benne. Állandóan üres volt a hűtő, mert addig evett, ameddig volt benne vmi. Mindig azt mondogatta, hogy amit ma megehetsz, ne halaszd holnapra... Mostanra szerencsére javult a helyzet, próbálja visszafogni magát.
2015. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!