Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyermek áll az első helyen...

A gyermek áll az első helyen vagy a férj?

Figyelt kérdés

Férjem a gyermekünk születése óta is úgy gondolja, hogy neki kell az első helyen lennie, amivel kezd a pohár betelni.

Azelőtt nem volt ilyen.

Elkezd majdhogynem őrjöngeni ha éppen nem volt időm főzni és kaját rendelek, vagy mert nincsen megvásárolva neki aznapra az édessége.

A másik fele pedig, hogy nem ugrok neki minden szavára ha éppen a kicsivel foglalkozom, vagy ha éppen össze akar bújni akkor elkezd sírni a kicsi és otthagyom őt.


Egyre többet veszekszünk emiatt, mert szerinte ugyanúgy neki is az első helyen kell állnia.

Szerintem meg egy felnőtt ember aki el tudja látni magát míg egy csecsemő nem. De ez valahogy nem jut ez az agyáig.

Rettenetesen csalódott vagyok, mert ő akarta jobban a gyermekvállalást és most meg így viselkedik.



2015. dec. 16. 16:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
68%
A gyermek.
2015. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
28%

A gyerek, mivel apa és anya életének folytatása!

Az apák viszonylag korán halnak, nem lehetnek első helyen.

Örök kötelék van anya és gyerek között, a gyereké lesz az első hely és ezen nem változtat semmi.

2015. dec. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
67%

Nekem egyaránt fontos mindkét fél.

Itt azért félinfók vannak, nem láthatunk bele vannak akik abnormálisan kizárják a gyerek után a férjüket és megszűnnek nőnek lenni.

Én mindig tudtam egyensúlyt tartani, a gyereket se ajnároztam túl ,minden apróbb dologért, nem is hisztizett feleslegesen.

Erősen kellene a másik fél meglátása.

2015. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
42%
Második vagyok ismét, ha a gyerek vagy a férjem élete között kell választanom, azt választanám, hogy a gyerek maradjon életben, ezért mondtam, hogy a gyerek áll az első helyen. Természetesen az a jó, hogyha a gyerek és a férj is élnek és anya-apa-gyerek békében szeretetben vannak. Viszont a gyerek az életünk meghosszabbítása, így az övé az első hely, nem az apáé.
2015. dec. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 A kérdező kommentje:

A férjem úgy gondolja, hogy az az első hogy ő legyen kiszolgálva.

Neki legyen megfőzve, neki legyenek meg azok a dolgai amit szeret, ő legyen kielégítve és majd utána jöhet a többi.

Simán végig hallgatná, hogy sír a kicsi mert ő éppen össze akar bújni.

2015. dec. 16. 16:38
 6/70 anonim ***** válasza:
71%
A gyerek. Ő ránk van utalva, míg a férjem felnőtt, van agya, fel tudja fogni, hogy attól, hogy a gyerek szükségleteit helyezem előrébb, őt még ugyanúgy szeretem (nálunk sosem voltak ilyen férfihisztik szerencsére). Azt, hogy elvárná a férjed, hogy hagyd sírni a babátokat, mert ő szexelni akar, hát inkább nem kommentálom. Sajnállak, de hátha felnő egyszer a férjed.
2015. dec. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
70%
Hát úgy tűnik az apuka nem nőtt fel az apasághoz, egyszerűen önző.
2015. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
23%

Ezért tart ott a világ, ahol tart. Ezért ilyen sok a neveletlen, kezelhetetlen gyerek, mert őt teszik első helyre. Ez egy nagyon rossz felfogás! A férj és a feleség MINDIG elsők maradnak egymás számára. És ez nem azt jelenti, hogy ettől bármilyen hátrányt szenvedne a gyerek. Ha így lenne nevelve a gyerek, hogy igenis ő "csak" apa és anya után az első, nem lenne ennyi tanárverő, agresszív fiatal. Megtanulnák már pelenkás korukban hogy "hol a helyük", hogyan is működik a hierarchia.

29N

2015. dec. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
43%

8. vagyok

Ez nyilván nem azt jelenti, hogy a férjet ki kell szolgálni, mert a feleség NEM szolga!

2015. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy az elkényeztetés ha sír a gyerekem aki 2 hónapos és megadom neki az igényeit.

Nem tudom a férjemet az első helyre tenni a gyermekemnek van szüksége rám. Ő nem tud önállóan elvégezni semmit.

2015. dec. 16. 17:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!