Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azt szokták mondani, az nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szokták mondani, az nőnek a gyerek az első, utána a férj. A férfinak is a gyerek lesz az első?

Figyelt kérdés
2015. okt. 31. 11:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Igen.


27/f

+2 gyerek.

2015. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
A férfinak mindig is a nőzés lesz az első és a szex. Ha nem kap elég odaadást a feleségétől a gyerek miatt, akkor jön a megcsalás vagy az alkoholizmus.
2015. okt. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3%

Nem, a nőnek első a szerető, aztán a gyerek és úgy a férj.

A férjnek viszont a gyerek az első és úgy a nő.

2015. okt. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyénfüggő.
2015. okt. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk igen.
2015. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

A szüleim elváltak, anyám mindig azt csinálja amit a pasija mond, ha lecsesz engem, akkor anyám is.(pedig az adott helyzetben rohadtul nekem van igazam, ezt ő is tudja) Tudom hogy őt jobban szereti mint engem.

Apámhoz egy évben egyszer járok, akkor is mikor nála vagyok órákra elmegy a ri-ban-cát ku-ro-gat-ni. Valószínűleg egyiknek sem én vagyok az első.

De igazából, ez mindenkinél máshogy van szerintem.

Van olyan szülő, aki a torkát is elvágná a gyerekéért, de olyanra is volt már példa, hogy berakta a kölyköt a sütőbe.

És megsütötte. :D imádhatta szegény gyereket, tuti ő volt neki az első!!!4!

2015. okt. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 so sad :'(
2015. okt. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
egyénfüggő. a családomban mindig azt éreztem, hogy a szüleimnek a testvérem és én vagyok az első, de barátom családjában a barátom kb a legutolsó dolog az anyukájának sajnos.
2015. okt. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nálunk nem. Az én szememben egy szinten állnak.

Ha pl a férjem beteg, akkor az ő gyógyulása a legfontosabb. És ez fordítva is így van.

31N+ 2 gyerkőc

2015. okt. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy van, mint a 9-esnél, egy szinten állnak. A családunk alapját mi adjuk ketten, ebbe születik bele a gyerek, akinek a szükségleteit el kell látni, de mindezt csapatként, nem pedig egymás rovására.
2015. nov. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!