Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális anyától ez a reakció,...

Normális anyától ez a reakció, hogy illatgyertyákat akarok rendelni?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy szó sem lehet róla, mert magamra gyújtanám a lakást...


21l



2015. dec. 17. 16:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%

Ha ügyetlen tipus vagy, akkor igen.

Meg ha valamiért nagyon fél a lakástüztöl, akkor is.


Mellesleg én sem szeretném a lakásomban, mert szerintem büdös.

2015. dec. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%
Rendelni engednem, de meggyujtani en se hagynam, meg felgyujtod a lakast.
2015. dec. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Hát én nem tudom anyád miért gondolja, hogy 21 évesen pár gyertyával magadra gyújtod a lakást...


De ha előtte már volt rá példa, hogy égve hagytál valamit ami kisebb tűzesetet okozott, akkor érthető amit mond.

2015. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Sosem volt erre még példa...
2015. dec. 17. 16:30
 5/22 anonim ***** válasza:
33%
Azt hiszem pár éve történt valami hírességgel, hogy gyertyát égetett, aztán az egész háza leégett.
2015. dec. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Jeszusom, ne mondja már senki, hogy felnőtt ember létére senki nem tud néhány gyertyával felelősségteljesen bánni?


Még ha 10 éves lenne a kérdező, megérteném..


Hülye emberek mindig lesznek, akik még így is képesek magukra gyújtani egy házat, na de csak nem ez az általános?

2015. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
92%

Hátha nem volt példa rá akkor nem értem anyukád reakcióját. Kérdezd meg tőle, miért gondolja így.


Az meg tényleg marhaság, hogy felnőtt ember nem gyújthat meg egy gyertyát a lakásban. Ennyi erővel kést meg villát se adjunk senkinek, mert hülye hozzá...

2015. dec. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%

Hát igen, ebben az életkorban tényleg vigyázni kell a gyerekkel... :D


Egyébként nem elsősorban az a gond vele, hogy gyúlékony, ha normális helyre teszed, ahonnan nem esik le, stb. semminek semmi baja nem lesz, hanem az, hogy olyan anyagokat ereget a levegőbe, amelyek egy része könnyen rákkeltő lehet.

2015. dec. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
39%
porfogonak jó lessz...ez hülyeség h nem gyújthatod meg-.-
2015. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
47%
nem lehet, hogy karácsonyra vett neked egy csomó illatgyertyát ajándékba és most megijedt, hogy oda a meglepetés? :)
2015. dec. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!