Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan idegesít, hogy a...

Jogosan idegesít, hogy a férjem exének az anyja felkereste őt?

Figyelt kérdés

A férjemnek ez volt az első igazi kapcsolata.

De már 6 éve nincsenek együtt, nem is beszélgetnek mióta mi együtt vagyunk.


Erre az egyik nap felkereste a férjemet az exe anyja, hogy a lánya mennyire lecsúszott és nem hallgat senkire. És a férjem utazzon el hozzájuk, hogy beszéljen a lány fejével.

Először jót röhögtem az egészen meg a férjem is abszurd dolognak tartja. Csak az anyuka minden nap emiatt írkál a férjemnek és hiába mondja a férjem hogy nem, nem hagyja abba.



2015. dec. 18. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Őszintén szólva engem is idegesítene.

De a férjednek kell rövidre zárnia akár letiltással.

2015. dec. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%

én nem örülnék neki,hogy pátyolgatnia kell a lelkét az exének. ráadásul aki 6 év alatt nem tud tovább lépni,azon nem fog segíteni egy beszélgetés. sőt, talán még rosszabb lesz mert elkezd reménykedni ,hogy újra összejöhetnek.

szóval én nem féltékenység miatt aggódnék,hanem szerintem nem változik semmi ha beszél vele.

persze, nehéz elfelejteni az első szerelmet,sőt, talán örökre megmarad belül, de hát mondom, 6 év alatt csak túltehette volna már magát rajta olyan szinten,hogy ne akadályozza a mindennapi tevékenységét ez.

de amúgy én a férjemre bíznám. ha szeretne vele beszélni, hát menjen.

2015. dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
12%
Túlreagálod a dolgot. Attól, hogy egy adott típusú kapcsolatnak vége, az egyéb kapcsolat az érintettek között megmarad. Ha a volt "anyós" a férjedhez fordult, akkor az bizalom és tisztelet jele, amit már csak illendőségből sem illik visszautasítani.
2015. dec. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Hat éve nem beszélt a férjem az exe anyjával.

És szerintem nonszensz,hogy elhívná karácsony előtt őt az ország felébe azért mert a 28 éves lányával nem tud mit kezdeni.

2015. dec. 18. 13:59
 5/12 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, hogy az eX akar találkozni csak a muter besegít neki, hogy azért mégse legyen olyan átlátszó. :D De elég bénák.
2015. dec. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%

Igen, nagyon is jogosan. A férjed exének anyja azon van, hogy szétbombázza a ti kapcsolatotokat és a lányát visszatolja a férjed kegyeibe.


Ez egy nagyon aljas pszichológiai játszma - hallgass rám, én tudom, mit beszélek -, és figyelj, mit kell ilyenkor tenni:


1. ha nincs közös gyerek, és semmiféle közös ház vagy tartozás, akkor azonnal rövidre kell zárni a kapcsolatot, úgy, mintha a nő és a lánya soha nem is létezett volna. Kitiltani, kizárni, telefont letenni vagy megváltoztatni a számot is akár.


2. A nő (a mama) nagyon agresszív és ez a fajta nem ért a szép szóból, csak abból, ha nem tud többé elérni.


3. A férjednek nincs semmi köze az exéhez - hozzád van köze, ugye? Nos, akkor nincs semmiféle FELELŐSSÉGE egy 28 éves nővel kapcsolatban sem, akinek saját magának kéne, hogy ennyi esze legyen, hogy segítséget kérjen - úgy látom, leginkább az anyja ellen.


4. A férjednek mondd meg, hogy zárja rövidre ezt a kapcsolatot, mert minél tovább engedi húzni, annál jobban rátekeredik ez a banya (jó mélyre tudnak ám az ilyen fajta emberek tekeredni!), és a végén azt veszi észre, hogy akár akarja, akár nem, a mély bűntudattól vezérelve, amit a nő (az anya) kelt benne, meg fogja tenni azt, amit az akar.


Ennek úgy lehet elejét venni, ahogyan mondtam.


Csak keményen, határozottan és egyesen!

2015. dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nem akar ő szétbombázni semmit sem, csak egyszerűen végső kétségbeesésében fordult a férjedhez.

Persze elég abszurd ötlet, semmi értelme nem lenne.


Inkább azt kellene megértetni anyukával, hogy keressen egy szakembert a lánya mellé, aki segíthet neki, ha hagyja.

Másfelől, ha a lány nem hagyja, akkor nem lehet vele mit kezdeni.

2015. dec. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%

ugyan már, nem kell minden mögé a legrosszabbat látni, persze, majd 6 év után a mama próbálja visszacsábítani az exet, mi? hagyjuk már...


ha tényleg teljesen le van csúszva a lánya, szerintem érthető, hogy elkeseredettségében utolsó mentsvárnak tartja a férjedet, aki hátha észhez tudja téríteni a lányát


viszont a férjednek szerintem sem szabadna ebbe belefolynia

valaki írta, hogy ezzel csak árthat annak a nőnek, ez az egyik, a másik pedig, hogy ezzel őt is tönkreteheti lelkileg

szóval a helyetekben rövidre zárnám ezt a társalgást és letiltanám minden lehetséges módon, nem szabad, hogy lelkileg zsarolni hagyjátok magatokat

2015. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%

Ennyi üldözésmániás embert!

Szerintem is csak végső elkeseredésében találta ki az ex anyja, hogy a férjeddel beszél.

Viszont belefolyni tényleg nem lenne semmi értelme.

A lánynak pszichológusra van szüksége, nem a férjedre.

2015. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
ó jaj,akkor most mindenki, minden exe miatt felelős egy egész életre??? akkor jajj nekem :))))
2015. dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!