Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves korban szeretnétek...

Hány éves korban szeretnétek vagy szerettetek volna gyereket?

Figyelt kérdés
A kérdés adott kíváncsi vagyok átlagban ki hány éves korában találta meg azt az embert
2015. dec. 27. 22:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
A kapcsolat már 20 évesen meg lett volna, egzisztencia hiányában 28 éves koromban született meg a gyerekünk. A feleségem 27 volt.
2015. dec. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
18 éves voltam mikor megismerkedtünk. 25 évesen jött az érzés, hogy minden megvan, csak egy gyerkőc hiányzik, 26 évesen szültem őt, férjem 28 volt. aztán visszamentem dolgozni, nagyon élveztem azt az állapotot, így elég későn, 32 évesen mondtam ki, hogy akkor jöhetne a tesó is, férjem már előbb szerette volna. 33. szülinapom előbb meg fog születni a kiírás szerint, reméljük minden rendben lesz :)
2015. dec. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
45%

17

kiszámoltam, gyerekszületésre a suli(érettségi+szakma) is meg lett volna, a munkahely is, komoly kapcs-ban voltam dolgozó 24 éves sráccal, aki szintén vállalta volna. egyedül a szülők kezdtek lázadni a gyermekvállalás ellen. így nem lett.

visszanézve a jövőben se lett semmi jobb(csak még pár suli, még pár szakma, de alapvetően ugyanott minden, semmi értelme nem volt várni)

2015. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Gyerekként, tiiniként a 21-et gondoltam ideálisnak. 21 éves koromban aztán még egyetemista voltam. A téma ezután nem adódott. 32-37 éves korom között vergődtem egy méltatlan kapcsolatban. "Szabadulásom" után egy évvel, 38 évesen találkoztam a leendő férjemmel. 39 éves voltam, mikor osszehazasodtunk. Most 40 vagyok és terhes, gyakorlatilag 41 leszek, mire megszületik. Nem tartom ideálisnak, de örülök, hogy egyáltalán megadatott. Visszagondolva: 21 évesen nagyon távol voltam még az érett felnottségtől.
2015. dec. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
25, 27, 30 évesen jöttek, ahogy szerettük volna, és így is tűnt tökéletesnek utólag is.
2015. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
27%

Nem akarom sokkal tovább húzni, mint anyám. Ő nem sokkal azután szült, amikor összejött az állása és kapott szolgálati lakást. 40. születésnapja előtt 2 nappal születtem, ha kivárom a 9 hónapot, később lett volna :)

Azt hiszem, az esküvőre rá 8 hónappal, a család termékenység szempontjából nem rendelkezik rossz génekkel.

A párom huszonpár éves koromban megvolt, ház 36 évesen, egzisztencia még sehol s érettnek sem érzem még magam kicsit sem. 39 éves vagyok és születésem óta igen optimista, de azért most már el kéne kezdenem megteremteni a feltételeket.

2015. dec. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Tiniként úgy gondoltam, hogy 30-35 között lenne az ideális (nőként 35 évet tekintettem mindig vízválasztónak, annál idősebben soha nem tartottam a magam számára elfogadhatnak a gyerekvállalást) most, 30-on túl úgy érzem, 25-30 között lenne az. (Férfiak esetében max +5 év) "Azt az embert" még mindig nem találtam meg, de én már túl idősnek is tartom magam a gyerekvállaláshoz.
2015. dec. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%

A férjemmel 26 évesen találkoztam, az első babánk 28 éves koromban fogant (elvetéltem), így 29 évesen fogok szülni.


Egzisztencia alatt, ha a lakást értjük, önerőből sosem lett volna, a férjem sokféle ösztöndíjából tudott összegyűjteni egy kis lakásra valót, amit kiadtunk és egy nagyobban lakunk jelenleg. Autónk nincsen, mert a belvárosban nem kell.


Pénzügyileg sosem jön el a megfelelő idő szerintem (legalábbis nálunk), bár most a gyerekvállalás eldöntésekor hirtelen jogdíjakat kaptunk mindketten, így lett félretett pénzünk.:)


Mi csak egy babát szeretnénk (az is nehezen jön össze), egyrészt, mert nem tudok a munkahelyemre visszamenni gyed után (így máshol kell dolgoznom majd), másrészt a férjem életkora miatt ő nem szeretne többet.


28N, 29 hkm

2015. dec. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%
27-28 kozott szerettem volna az elsot. De akkor nem volt meg kivel :))) 31-31 kozott szultem vegul az elsot. Amikor fiatalabbak megkerdezik, mindig eszembejut hogy egesz jol belottem. Pedig nem is tudhattam elore hogy akkorra lesz ferjem is :)
2015. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%
9 es vagyok. Szoval a 30 at mar betoltottem mikor az elsot szultem 32t mikor a masodikat. Mindig kis kulonbseget akartam gyerekek kozt. Szerencsere a ferjem is. Azert nem lett megkevesebb kulonbseg hogy tuti ne keszitsem ki a szervezetem :) meg a munkam se akartam sose feladni is ahhoz is terveztunk. De bejott mindketszer :)
2015. dec. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!