Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Tonkrementem, de...

Mit tegyek? Tonkrementem, de nem mondhatom el senkinek.

Figyelt kérdés

Anyam nem dolgozik, funkcionalis analfabeta, lehuzza az allamot es mindenki mast, amolyan verbeli cigany. Az eq es iq szintje atlag alatt van.

2 testverem van, nincs kulinszobam, fiuk es hallom, ahogy kielegitik magukat. Nem birom ezt mar ideggel. Undorodom toluk.

Edesapam meghalt.


Nem tudok veluk kommunikalni, mert nincsenek azon az ertelmi szinten, hogy megertsek.

Anyam kiskoromban kekre zoldre vert, minden kisdolog miatt. Sosem kaptam szeretetet,emiatt pszicges betegsegeim alakultak ki es jelenleg is kezelnek, de itt van a kes a masik kezemben es leszurom magam mindjart mert irritalnak.

Nem birom tovabb es nem birok senkinek se szolni, elkoltozni nem tudok, onerobol kemeny munkaval osszekapartam 120 000ft ot de az semmit sem er hosszutavon.

Gyorsan kell


2015. dec. 28. 22:48
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Vizlat vilag
2015. dec. 28. 23:00
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Ne hogy megöld magad!!!

Nekem is nagyon rossz a helyzetem,de eszembe sem jut az öngyilkosság!

2015. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Én nagyon sajnálom, hogy ilyen életed van, de tapasztalatból mondom: ha valakit sok éve zaklatnak, bántanak, és már sok éve tudja, hogy menekülnie kell, az tudatosan mindent megtesz azért, hogy egyszer leléphessen.

Engem is bántalmaztak, megaláztak, és én is tudtam, hogy ezt sokáig nem fogom tudni bírni. Én 12 éves korom óta gyűjtöttem a kis pénzemet teljes titokban. Üres üvegeket váltottam vissza, vállaltam munkát ami sok esetben szomszédok kertjeinek rendbe tétele volt, vagy segítettem idős szomszédoknak vasalni, mosogatni stb. Ha tudtam eladtam a régi ruháimat, játékaimat stb. 18 évesen összegyűlt annyi, hogy egy szobát bérelhessek. Szakmám volt így elmentem dolgozni. Gyárban dolgoztam sokszor 12-14 órát, hogy legyen pénzem, hogy egyszer egyetemre mehessek. Minden sikerült..csak ugye akarni kell.

Arra mindenkinek rá kell jönni, hogy sírással, állandó panaszkodással semmi nem fog változni. Ha menekülni akarsz akkor menekülj. 120 ezer forintod bőven elég, hogy egy kis szobát bérelj, és utána már nyugodtabban tudsz dolgozni. Tanulni meg ráérsz akkor is ha már biztosabb az életed. De ugye akarni kell....

2015. dec. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Ha meggondolnád magad akkor előszöris szerezz egy normális munkát és költözz el a p****ba.

Onnan már könnyebb lesz.

2015. dec. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Duenna ***** válasza:
61%
Van megoldás! Mindig mindenre van megoldás, csak gondolkozni kell! Menj el dolgozni, hogy legyen rendszeres pénzbevételed, és keress egy olcsóbb albérletet, hogy külön költözhess a családodtól! Ennyi.
2015. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Ugye nem...??:o
2015. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Keress munkát és egy megfizethető albérletet (ha van olyan ismerősöd/barátod, akiben megbízol, és van rá lehetőség, vele is összeköltözhetsz) és a lehető leghamarabb költözz el otthonról. Jövőre pedig kezdj el egy okj-s képzést vagy menj egyetemre/főiskolára, suli mellett is tudsz dolgozni, illetve segítségnek ott a diákhitel is (ami kivételesen nem feltétlenül lehúzás, hanem befektetés is lehet, mert felsőfokú végzettséggel sokkal jobb állást kaphatsz). Van jövőd, egyáltalán nem reménytelen az élet :)
2015. dec. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
gyere költözz hozzám, úgyis unatkozok egész nap egyedül:)
2015. dec. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Jók a válaszok, de azt nagyon jó lenne tudni, hogy hány éves a kérdező
2015. dec. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Ne haragudjatok emiatt, tegnap kiborultam es elegem lett.

Nem birtam megolni magam, mert rajtakaptak es kivettek a kest a kezembol. Csak kisebb sebet ejtettem magamon.


16 eves vagyok. Egy nevesebb gimnaziumba jarhatok, a sajat penzembol finanszirozom magam, eddig elertem mindent,amit akartam. Nagyon sajnalom, amiket tegnap irtam, nem vagyok ilyen ember, de kikeszultem.

2015. dec. 29. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!