Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Holnap lesz a nagymamám...

Holnap lesz a nagymamám temetése. Hamvasztás lesz. Én nagyon rosszul viselem a dolgot. Nagyon égő, ha zokogni fogok? 13/l

Figyelt kérdés
Strokeban halt meg. Ugy lattunk, javul. Vasarnap halt meg almaban. A szivevel is volt gond. Mozogni, beszelni nem tudott. Azt mondtak, hogy jelentosen javult az allapota, egyszer csak meghalt. Hetfo reggel szallitottak volna rehabilitacios intezetbe. Es hirtelen meghalt. Tegnap elhamvadztottak, holnap temetes.
2016. jan. 7. 15:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen moszonom mindenkinek a valaszokat, kedves szavakat, es a reszvetnyilvanitast. <3
2016. jan. 8. 07:34
 12/17 A kérdező kommentje:
Koszonom*
2016. jan. 8. 12:05
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár a temetés már megvolt és remélem, hogy sikerül mielőbb megnyugvást találnod, hadd mondjam el én is, hogy egy temetésen a sírás természetes érzelmi megnyilvánulás. Sőt, nem csak a temetésen, hanem a gyász során bármikor. Segít a fájdalom feldolgozásában és egyáltalán nem égő.
2016. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2016. jan. 17. 12:36
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Sírd csak ki minden fájdalmadat, egyáltalán nem szégyen , ha sírsz!

A gyászt, a szeretteid elvesztése feletti bánatot soha ne fojtsd magadba ,

mert annál nehezebb később feldolgozni a történteket.

Őszinte részvétem.

2016. jan. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Koszonom
2016. jan. 29. 20:27
 17/17 Kíváncsi elefánt01 válasza:
68%
Amikor meghalt az én dédim akkor max. 3 napig sírtam. Teljesen emberi dolog, ha sírsz. Ha sírsz,azon csak az fog látszani, hogy nagyon szeretted.
2016. aug. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!