Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudnátok, hogy a lányotok...

Ha tudnátok, hogy a lányotok egy családos ember szeretője, mit tennétek? Beleszólnátok egyáltalán?

Figyelt kérdés

Felnőtt, önálló nő a lányom, külön él, ez a történet szempontjából a "legrosszabb", mert ugye elméletileg semmi közöm hozzá..


Megbízható forrásból tudom, hogy a pasi házas, gyereke is van, egy három éves fiú. A feleségével kvázi távkapcsolatban élnek, az ország két végében, hétvégente találkoznak csak.

Azt is tudom, hogy a lányom erről tud. Állítólag szerelmesek egymásba, a pasi csak a gyerek miatt nem válik el, meg mert a felesége nem tudná fenntartani magát válás után.

Bemutatta már nekem az említett férfit, de persze ők nem sejtik, hogy én tudom, ő egy házas ember.


Ilyen esetben mit ajánlatos lépni? Nagyon szúrja a csőrömet, egyrészt mert én nem így neveltem a lányom, másrészt meg azért, mert látom, hogy 'sehall-selát' a szerelemtől és szeretném megkímélni attól, hogy majd kiderüljön, a pasi csak azért kihasználta..


Beszéljek a lányommal? Vagy esetleg akkor szóljak, hogy tudok mindenről, mikor mindketten ott vannak? Mi a helyes lépés?


2016. jan. 10. 17:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
54%

En rakerdeznek hogy igaz hogy a pasi nos?


Amennyiben igaz es tudja is, akkor elmondanam neki hogy ez a kapcsolat meglehetosen sok kockazatot hordoz, a valoszinu vege az lesz hogy mindenki serul, de leginkabb a szereto.


Valamint megkernem ra hogy addig ne hozza hozzam a fickot, ameddig o szereto statuszban van, mert en nem kivanom hallgatolagosan jovahagyni ezt a kapcsolatot.

2016. jan. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
61%

Márpedig szerintem nem szabad beleszólni!

Mint írod, llányod felnőtt - és nem szellemi gyenge.

Tudsz a pasi helyett mást, neked megfelelőt ajánlani? Ha tudsz is, mindegy, lányod a választottjába fülig szerelmes.

A másik: hallomásból tudod, amit tudsz az illetőről, ha ez témaként felmerülne, lányod könnyen azt hihetné/mondhatná: nyomozol utánna. Ez pedig a vele veló kapcsolatod megromlását eredményezné!

.

"Felnőtt, önálló nő a lányom, külön él..."

Hagyjad, hadd élje életét, ne akarjad kiskorúsítani és leírottaid ellenére újra a szülő-gyerek szerepet játszani.

Ha ő rontja el életét, tanul belőle, ha te, akkor memarad gondolata: nem kellett volna anyámra/apámra hallgatnom, most boldog lennék!

2016. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
23%
Nem leszek népszerű, de ha a lányom nős pasival kavarna, nem beszélnék vele többet, ez ugyanis rajta van a listámon, azokról a dolgokról, amit nem vesz be a gyomrom.
2016. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
62%

Azzal, hogy a szülő elmondja a véleményét a gyerekének, még nem kiskorúsítja. Manapság divat megfeledkezni arról, hogy nem csak a gyereknek, hanem a szülőnek is vannak jogai.

Nekem nincs lányom, de az Isten ne adja egyik fiamnak se, hogy így viselkedjen, mint a kérdező lányának "barátja", azt, amit tőlem kapna, nem tenné zsebre. Nem ilyennek neveltem őket, elvárom, hogy tisztességesen éljenek, és ennek hangot is adok, ha szükséges.

2016. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%
Itt szerintem sokan nem értik a felnőttség fogalmát. Az, hogy valaki felnőtt, nem azt jelenti, hogy a szülő még a véleményét se mondhatja el. Én is elmondanám neki. Pláne mert ez a szeretődolog szívás, általában úgy megy, hogy két ember b'ssza el a házasságát, aztán a harmadikat kiáltják ki sátánnak...
2016. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
50%
erre idegen nem tud mit javasolni, pláne úgy, hogy nem ismerjük a férfit.Elsősorban a lányodnak kell dönteni.Van hogy jól alakul, van, hogy nem.Volt egy szomszédasszonyom, aki nős férfivel jött össze, idősebbel ráadásul.A férfi elvált és elvette a szomszédasszonyt.Az anyuka szó szerint belehalt a szégyenbe és bánkódásba, de úgy gondolom, kár volt úgy nekikeserednie, mert végül is ez a kapcsolat nagyon jól alakult.Szép családjuk lett, anyagilag is jól gyarapodtak és egész életüket együtt élték le, nagyon harmonikus házasságban.Szóval nem biztos hogy a férfi kihasználja.
2016. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
23%

Minek kell ennek ekkora feneket keríteni?

A lányos és a pasija,és annak a feleségének a dolga.


Nyugodj meg,rengeteg házas ember félreke-fél,nem kell emiatt szégyenkezned!

A monogámiát nem az embernek találták ki,ez az igazság.


A pasi pont akkor lenne szemét,ha csak úgy eldobná a feleségét és a gyerekét,nem támogatná őket anyagilag,mert ugye a nő miatt nem válik el.


A lányod meg tisztában van vele gondolom,hogy ez vele is megtörténhet.Legalább ő nem esik pofára.

2016. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
mond el a véleményed és persze tedd hozzá, hogy te mint szülő nem bírtad tovább ezt magadban tartani és innentől kezdve ezzel az információval azt kezd amit akar, ha vele marad hát tegye azt,de jobb ha tudja hogy te ezt nem támogatod viszont nem is leszel ellene. Amúgy a lányodat csak áltatják, mert a gyerek és a feleség csak kifogás hisz arra van a gyerektartás, szóval ez veszett nagy kamu a lányod csak talonban van, mert jól jön.
2016. jan. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"mert a gyerek és a feleség csak kifogás hisz arra van a gyerektartás, "


Az gyerektartás nem egy nagy összeg.

Ha a feleségnek alacsony a fizetése akkor bizony nem sokra megy vele.

A férj fizetéséről pedig szintén nem tudunk semmit.

Az is lehet,hogy minimálbéresek.


Két ember fizetésénél feleződik a rezsi,és ha albérletben laknak a lakbér is.

Szóval a gyerektartás egy nem egy nagy dolog,csak ha nem nagyon jól kereső a férj.

2016. jan. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Természetesen beszélnék a lányommal, sőt minden erőmmel azon lennék, hogy véget vessen ennek a kapcsolatnak, ahol csak ő lehet a vesztes. Ki a jó franc lenne ebben illetékes, ha nem egy anya??

Elég érdekes olvasni, hogy sokan trendiségből hagynák a saját gyereküket fejjel a falnak rohanni. Én nem hagynám.

2016. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!