Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tudnátok, hogy a lányotok...

Ha tudnátok, hogy a lányotok egy családos ember szeretője, mit tennétek? Beleszólnátok egyáltalán?

Figyelt kérdés

Felnőtt, önálló nő a lányom, külön él, ez a történet szempontjából a "legrosszabb", mert ugye elméletileg semmi közöm hozzá..


Megbízható forrásból tudom, hogy a pasi házas, gyereke is van, egy három éves fiú. A feleségével kvázi távkapcsolatban élnek, az ország két végében, hétvégente találkoznak csak.

Azt is tudom, hogy a lányom erről tud. Állítólag szerelmesek egymásba, a pasi csak a gyerek miatt nem válik el, meg mert a felesége nem tudná fenntartani magát válás után.

Bemutatta már nekem az említett férfit, de persze ők nem sejtik, hogy én tudom, ő egy házas ember.


Ilyen esetben mit ajánlatos lépni? Nagyon szúrja a csőrömet, egyrészt mert én nem így neveltem a lányom, másrészt meg azért, mert látom, hogy 'sehall-selát' a szerelemtől és szeretném megkímélni attól, hogy majd kiderüljön, a pasi csak azért kihasználta..


Beszéljek a lányommal? Vagy esetleg akkor szóljak, hogy tudok mindenről, mikor mindketten ott vannak? Mi a helyes lépés?


2016. jan. 10. 17:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
90%

"a pasi csak a gyerek miatt nem válik el, meg mert a felesége nem tudná fenntartani magát válás után. "


Érdekes,hogy mindegyik nős pasi csak a gyerek miatt nem válik el...

Az meg milyen,hogy nem tudná a feleség fenntartani magát? Beteg talán??Mert ha nem akkor mindenki megoldja valahogy,ha más nem szülői segítséggel.

Nagyot fog koppanni a lányod,de meg is érdemli.

Véleményed elmondhatod,de bízd rá,mást nem tehetsz.

2016. jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Ne üsd bele az orrod.

Annyit érsz el vele, hogy megromlik a viszony közted és a lányod között - rossz esetben végérvényesen. Az én anyám is megtette 25 éve - s a mai napig irtózok szóba állni vele, hiába az anyám.

2016. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Járja csak végig az utat amit választott! Majd megtudja mi jár annak aki belemegy egy ilyen kapcsolatba!
2016. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!