Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Újabban, ha reggel felkelek,...

Újabban, ha reggel felkelek, rettenetesen feszül a hasam alja, s szúr oldalt. Mitől lehet? Normális ez? 20 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Ma aludtam délután, s amióta felkeltem azóta szúr, feszül a bal oldalam, kb a köldököm vonalától egészen a lágyék részig. (Néha a hüvelybe is belenyilall.) Menni is nehéz tőle. Mi lehet ez? Egy kicsit megijedtem, nehogy baj legyen.
2010. szept. 5. 20:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor szurkált, de igazából nem fájt, csak kellemetlen volt. Ha már menni is nehéz tőle, akkor én megkérdezném a dokimat róla. Biztos, hogy nyúlnak a szalagok, növekedsz (nekem ilyenkor indult meg a nagyobb pocaknövekedés), de azért szerintem lásson egy orvos is!
2010. szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!