Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja mindenkinek a háztartá...

Mi baja mindenkinek a háztartásbeli nőkkel?

Figyelt kérdés

Külföldön teljesen normális, ha egy nő otthon marad, akkor is, ha nincs gyerek. Elfogadott, természetes, és a kutyát nem érdekli, nemhogy még valaki be is szóljon érte.

Otthon akkor miért kell azonnal támadni? Sőt, kikiáltani qrvának meg ilyenek? Ekkora az irigység?


Nem vagyok eltartott, eddig csak kényszerből voltam otthon (munkahelyhiány, tanfolyam, hasonlók), és akkor is munkanélküliből, vagy a saját megtakarításomból éltem, nem tartottak el. Szóval bár rám nem vonatkozik, attól még érdekel.

Mi ez a gyűlölködés?


2016. jan. 18. 10:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/198 anonim ***** válasza:
98%
Részemről, szarom le ki mit csinál. Ha nem akar nem dolgozik. Akár van miből akár nincs.
2016. jan. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/198 anonim ***** válasza:
59%
külföldön ez alap volt (bár inkább amerikában), míg itthon a nők mindig dolgoztak, akkor is ha kisbabája volt kiment a mezőre, gondolom ez a felfogás valamilyen formában megmaradt a köztudatban így az otthon ülő nőket ezért lenézik. Én csak megérteni nem tudom őket, mert hosszú távon bediliznék attól hogy csak háztakarítás vagy gyerekek, nekem ennyi nem lenne elég.de attól ez még munka és nem lenézendő viszont rém fárasztó lehet, ami nekem nem érné meg a nyugdíjról már nem is beszélve(én mindig a jövőn parázok).
2016. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/198 anonim ***** válasza:
57%
Szimpla irigység. A nagy többség kényszer munkahelyen, alacsony berert dolgozik, fáj nekik, hogy van, akinek nem kell robotolnia.
2016. jan. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/198 anonim ***** válasza:
100%

2!

Mondjuk kulfoldon alap, hogy anyuka -apuka- besegit az iskolában, illetve önkéntes munkát vállal. A haztartasbeli nem csak otthon ül, takarít és gyereket nevel

2016. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/198 Serapka1017 válasza:
84%
En a masodik hozzaszoloval ertek egyet. Mindenki azt csinal amit szeretne, bar annak ellenere, hogy 3 kisgyerekem van en is bediliznek ha otthon kene "ulnom" es nem dolgozhatnek a munkahelyemen (is!). :)
2016. jan. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/198 anonim ***** válasza:
69%
Én nem irigylem, de furcsának tartom, hogy manapság van nő, akit ennyi boldoggá tesz. Halálra unnám magam. Amúgy elsővel értek egyet. ;)
2016. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/198 anonim ***** válasza:
47%
én nem irigylem, sőt sajnálom az ilyen nőket, hogy ennyire nincs életcéljuk és motivációjuk, hogy kielégíti az igényeiket, hogy a férjük tartja el őket. Én is megtehetném, de én szeretek dolgozni. A fizetésem nélkül is több mint jól élnénk, de én bediliznék a munkám és a tanulás nélkül.
2016. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/198 anonim ***** válasza:
61%
Irigység, feszültséglevezetés máson, nem tudják elfogadni ha valaki máshogy gondolkodik
2016. jan. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/198 A kérdező kommentje:

És miből gondoljátok, hogy otthon ül, és néz ki a fejéből?

Amikor én voltam otthon, akkor nyelvtanfolyamra jártam, egy másik nyelvet tanultam mellette önerőből, zongorázni tanultam, rajzoltam, könyveket fordítottam...

2016. jan. 18. 10:38
 10/198 anonim ***** válasza:
93%
Talán az, hogy nem elfogadók az emberek. Aki bedilizne az otthon léttől, képtelen elfogadni, hogy van akinek tökéletese megfelel a háztartásbeliség. A nejemnek itthon kéne lenni egy hónapig, tuti a zárt osztály. Él-hal azért, hogy emberek között pöröghessen. A barátom neje meg nagyon kiegyensúlyozott, boldog, hogy minden nap süthet, főzhet otthon.
2016. jan. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!