Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Háztartásbeli nők, mivel...

Háztartásbeli nők, mivel foglaljátok le magatokat?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyok otthon, előtte rengeteget dolgoztam, heti hat-hét nap, napi 8-10 óra, volt, hogy két állásban, minden percem le volt kötve, most meg rám szakadt a szabadidő. Oké, hogy elmegyek interjúra, próbanapra, tudomisén, de az nem vesz el egy egész napot, ahogy a házimunka se. Barátaim nincsenek (külföld), vásárolgatni, szórakozni meg pénzem nincs.

Elkezdtem origamizni, nyelvet tanulni, de ez se izgalmas hosszútávon. Tanfolyamokra, uszodába, kondiba befizetni nincs pénzem, odakint meg meg lehet fagyni valami szabadidős sporthoz. Néha rajzolok, olvasok, de az nem hoz pénzt. Online tudnék nyelveket (angolt, oroszt, magyart) tanítani, de arra meg igény nincs úgyse, hogy "language exchange" programot csinálnék (x nyelvet x nyelvért, és nem pénzért). Házakhoz takarítani jelentkeztem, de ha nem ajánl valaki, bizalmatlanok. Ugyanez a bébiszitterkedéssel kapcsolatban.

Tanultam zongorázni, de addig jutottam, hogy pár egyszerű dallamot le tudok játszani, tehetség híján elmaradt a sikerélmény. A varráshoz anyag kéne, arra meg nincs pénzem.


Más mivel köti le magát, ha nincs baba?


2016. jan. 13. 16:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Sorozatnézés - addiktív, de legalább a nyelvtudásnak is jót tesz. :)
2016. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Tudom, már megnéztem egy csomót. De valami produktív kéne, ami esetleg pénzt is hoz.
2016. jan. 13. 16:22
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

DIY

Egy csomó mindent tudsz csinálni, ha van egy megunt farmerod. :)

2016. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%

110 nm ház, 4000 nm kert veteményes (tavasztól őszig), fahordás, hólapátolás, plusz két gyerek. Ja meg két kutya és két macska.

Elvagyok itthon, nem unatkozok. :) Na jó, nem sokat.

Csak eddig dolgoztam is mellette, most meg babát várok.

2016. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
Valami mmorpg re kockulj rá
2016. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Próbálj meg nem online tanítani nyelvet, hanem face 2 face. Esetleg fordítás.
2016. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
En nyelvtanfolyamra járok és önkéntes munkát végzek. Ez utóbbinak nezz utána, külföldön alap. Egyrészt lefoglalt magam másrészt gyakorold a nyelvet, harmadrészt kapcsolatokat építész ki, ami segít a munkavallalasban
2016. jan. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Fordítani hobbi szinten szoktam, de az se pénz.

Nyelvtanfolyamra meg nincsen keretem. Rendes állást se találok, az ilyen alkalmikat (hostess, pár órás fordító, sportesemény segéd) meg elkapkodják. Beadom a jelentkezést, ahogy mellettem még 100 másik ember, aztán választanak 2-t.

2016. jan. 13. 16:33
 9/22 anonim ***** válasza:
76%
Hol élsz?
2016. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Németországban, egy kisvárosban a világ végén, ahol még az S-bahn se jár :D
2016. jan. 13. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!