Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom ezt tovább. Mit tegyek?

Nem bírom ezt tovább. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A szüleimmel pár hónapra átköltöztünk a mamámékhoz. Az a helyzet, hogy a mamáméknál mindenki a házban cigizik. A mamám, anyám, papám, szinte mindenki. Olyan füst van, hogy szinte hihetetlen. Ha kimegyek a szobámból olyan, mintha ködben sétálnék a sűrű füst miatt. Mindenhol csak azt a rohadt dohányszagot érzem, szinte már a szaglásom totálisan tönkrement. Állandóan érzem a slejmet a torkomban, nem győzök nyelni meg krákogni... Mamám kb. 10 percenként szív 2 db cigit, anyám napi fél dobozt. Érzem magamon, hogy egyre szarabbul vagyok, már alig merek levegőt venni.


Próbálok minél többet sétálni, de ekkor jön a másik probléma. Faluban lakom, tél van, és mindenki begyújt otthon. Olyan füst van odakinn, hogy kb. 30 méterre látok el. Szóval kint még rosszabb a helyzet.


Próbálnék egészséges maradni, de az emberi ostobaságtól szerintem a 20. életévemet sem fogom megélni. Ha otthon szólok, hogy tegyék már le, vagy odakinn szívják a cigit, le se szarják, nem foglalkoznak velem.


Mit tegyek?



2016. jan. 23. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
Ettől nem fogsz meghalni 20 évesen, bár az biztos, hogy nem tesz jót. Életem egyik legnagyobb hibája volt, amikor elkezdtem dohányozni, és a legjobb, amikor letettem. Soha nem dohányoztam lakáson belül, de el tudom képzelni milyen szag lehet bent. Már az is sok lenne, ha kint szívnák, aztán bejönnének, mert hozzák magukkal a szagot. Próbált meg elkerülni azokat a helyeket, ahol dohányoznak, inkább maradj a szobádban, és szellőztess sokat, mást nem nagyon tudsz csinálni.
2016. jan. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Költőnő? ***** válasza:
szüleim panelen belül bagóztak egyiket a másik után. Gyűlöletes, de túlélhető.
2016. jan. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehetnek ekkora paraszt suttyók??? Igénytelen banda.
2016. jan. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mivel falun éltek kolégiumba nem tudnàl menni??
2016. jan. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fújjjj, nekem anyósom láncdohányzik a lakásban, napi 3 dobozzal szív, és ablakot nyitni eszébe sincs, fuldoklik, büzlik az egész nö.

A fiúnk már 3 éves, nem hagyja hogy megölelje, megpuszilja, mert tényleg hányinger büdös, de ez se motováló neki :(


Szerintem próbálj beszélni velük, hogy nagyon nem jó ez így, próbáljanak esetleg csak x helységben cigizni , mert nem bírod.

Vagy ha jó fel az ofőd, nem beszélne velük? Gondolom te is büzlesz miattuk...

2016. jan. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Önzőek, csak magukkal törődnek, mással nem.
2016. jan. 23. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!