Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit "illik" lenni a...

Mennyit "illik" lenni a párunk családjánál?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:több mint 3,5 éve,lassan 4 éve vagyunk együtt,mindketten tanulunk még,a páromnak fél éve van hátra a suliból,nekem 1,5,mivel nincs önálló jövedelmünk mindketten otthon élünk.A távolság nem nagy szerencsére,15 km-re lakunk egymástól.Amikor nekem szorgalmi időszak van az egyetemen,hétköznap alig tudunk találkozni,max.1 estét ott töltök náluk,vagy ő nálunk,és a hétvégét tudjuk még együtt tölteni,ezt is úgy hogy egyik hétvégén nálunk másikon náluk.Ők egy nagyobb családi házban élnek 3-man a szüleivel,mivel a testvérei már elköltöztek otthonról,hely az van bőven.Mi kisebb házban élünk 4-en,így amikor ő is itt van akkor kicsit szűkösebb a hely,mert pl.nálunk csak 1 fürdőszoba van,náluk 2 is,azért ez sem mindegy,hogy várni kell egymásra míg végzünk a mosdóban,és ebből adónak kellemetlen szituációk.

Én többet szoktam náluk lenni,mivel ő városban él,én pedig egy kis faluban,több a lehetőség a kikapcsolódásra is.


Minap olvasgattam itt a kérdéseket,és azt vettem észre hogy van olyan pár ahol az egyik tag szinte majdnem a hét minden napján ott van a párjánál,úgyhogy a családdal élnek még,de a pár másik tagja pedig otthon lakik azért.

Nekem ez nagyon fura.Ha több időnk van akkor is max.péntek,szombat és vasárnap vagyok a pároméknál,de vasárnap jövök is haza,mert kellemetlenül érzem magam hogy ott eszem,iszom,fogyasztom a vizet,használom a villanyt stb.Szeretnek engem,családtagként kezelnek,én is nagyon szeretek ott lenni,de mégis rosszul érzem magam 2.-3.nap után.Itthon is megszólnak a szüleim ha ott vagyok már 2. napja,talán emiatt is van bennem rossz érzés,nem akarok ingyenélő lenni.Nyilván besegítek a házimunkába ott is,ha kell bármit megcsinálok.


Igazából a kérdésem arra vonatkozik,hogy mennyi illik úgy ott lenni a párunk családjánál ha még otthon élünk?Ti mennyit szoktatok ott lenni?


22/L


2016. jan. 26. 08:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az illik, nem logikus. Mennyit logikus? Amennyit szeretnél.
2016. jan. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!