Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a megoldás?

Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyunk együtt.Az utobbi időben kiment külföldre dolgozni,eleinte havonta járt haza fél évig,majd a munka véget ért és haza jött.Már akkor nehezzen bírtam ezt az egészet.Majd újra kiment és 3 hetente járt haza ,eleinte elviselhető volt,de a vége fele megint nagyon rossz kezdett lenni.Most haza küldték,hogy ,majd amint lesz munka,vissza kell mennie.Múlthéten pénteken hívták,hogy vasárnap mennie kell.(ez nekem túl gyors) de utánna felhívták,hogy találtak mást oda,de hívják ha van valami és most telefonált,hogy megint keresték.

Szóval..amikor elmondom a páromnak,hogy nekem ez így nem jó egyáltalán,nem tesz jót a kapcsolatunknak és hogy én nem biztos,hogy kibirom mégegyszer,hogy távol legyünk egymástól( nem megcsalásra gondolok) de nekem ez nem kapcsolat..

Olyankor azzal jönn,hogy de kell a pénz,meg idővel vesz ki albit és jó lesz minden.

Eddig kibirtam,mert úgy gondoltam,hogy igen áldozatokat kell hozzni,hogy jobb legyen,de láttom,hogy így sem haladunk sehova,mert mindig idővel ,haza küldik mert véget ér a munka,ráadásul nincs is semmi kapcsolatunk.Meg van olyan amikor azt mondja,hogy jo akkor nem megy vissza,de majd kíváncsi lesz akkor mi lesz stb..így inkább hagyom az egészet.


2016. jan. 26. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:
86%
Ha ez így Neked nem jó, akkor lépj tovább. Nem várhatsz örökké, mert az élet sem végtelen.
2016. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!