Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek van ellenkező nemű...

Akiknek van ellenkező nemű testvére: soha egy pillanatra sem futott át az agyatokon, hogy milyen lenne a testvéretekkel csókolózni, vagy annál esetleg komolyabb dolgot tenni?

Figyelt kérdés

Őszintén válaszoljatok, kérlek.

Köszönöm előre is annak, aki válaszol. :)


2010. márc. 29. 11:49
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Nekem átfutott korábban huszonéves koromban. Csinos vékony lányka volt a húgom, gyönyörű arccal, mosollyal, vékony szálú szőke hajjal, nagy kék szemekkel, feszes cicikkel, tökéletesen kerek popsival, lapos pocival. Sokszor elgondolkodtam rajta, hogy milyen lenne, ha nem a kishúgom lenne, de a rossz személyiségéből fakadóan nem tudnék elképzelni ilyen nővel kapcsolatot, viszont tény, hogy szexuálisan többször is megmozgatott engem. Szerintem akkoriban észre is vehette, hogy nem úgy nézek rá, ennek ellenére vagy talán ennek hatására sokszor egy szál tangában és cicitartóban mászkált előttem, vagy a vékony pólója alá nem vett melltartót, a pólóját szinte átszúrta a hegyes bimbója, lehet imponált neki, hogy dicsérem, bókolok neki. Nem vagyunk kisebbségiek, csak közlöm. Régen volt, és azóta már elmúltak ezek a bizarr álmodozásaim, ám néhány évvel ezelőtt még egy legutolsó alkalommal álmodtam is vele, nagyon intenzív, életszerű álmot éltem át, hirtelen felijedtem és elképesztően merev voltam, mint se előtte, se utána így még soha. Pár napig szégyelltem is magam, főleg előtte, úgyhogy kerülni kezdtem pár napig, de azt furcsállottam az egészben, hogy ez alatt a néhány nap alatt ő sem kereste a társaságom, elbújt a lakásban, elment otthonról, nem szólt semmit hozzám. Nem hiszek abban, hogy két személy, főleg két testvér ugyanazt álmodhatja egy időben, de akkor úgy éreztem, hogy mintha a húgom is pont ugyanezt álmodhatta, mint amit én, emiatt viselkedhetett így velem.
2022. okt. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!