Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A más-más életkorú gyerekeknek...

A más-más életkorú gyerekeknek különböző összegű zsebpénzt adtok, vagy a kicsi is ugyanannyit kap mint a nagy?

Figyelt kérdés
Olyan választ légyszi ne írjatok, hogy én nem adok, zsebpénzt, nem kapok stb. Az nem visz előre.
2010. márc. 29. 12:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen figyelembe kell venni az életkorukat.
2010. márc. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nálunk nem,mindenki ugyananyit,én 20 vagyok,az öcsém 15.
2010. márc. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én már 25 vagyok, öcsém 20, de én ált-ban többet kaptam. Hisz én már discoban jártam, ő meg max a játszótérre...:)
2010. márc. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Hat mi regebben amikor meg otthon laktunk mindnyajan!Akkor a mama,nekunk tobbet adott a nagyobbaknak!A kisebbek is jol kaptak,de nekik anya vett rajta cipot,ruhat stb...szerintem a kisebbekenek eleg kevesebb! 22/N
2010. márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk kértünk, kaptunk alapon működött, szóval nem tudom.

De ahogy fentebb írták, az idősebbnek több "jár", nyilván, mert más igényei vannak, mint egy fiatalabbnak.

2010. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor kaptam zsebpénzt, ha ötös osztályzatot kaptam, és ha kirándulni vagy táborba mentem, de oda meg volt szabva, hogy mennyit lehet vinni maximum, ami maradt, megtarthattam. Amióta dolgozom, csak akkor adnak, ha épp nincs készpénzem, illetve anyu nekem adja az étkezési jegyét, mert ő az iskolában, ahol tanít, nem tudja felhasználni, apám meg nekem adja az aprót, mert nem szeret apróval fizetni, én meg el tudom használni pl. automatába. Öcsémnek semmi kikötés nem volt zsebpénz ügyben, ha kért, kapott, amennyit kért, ha 80ezer Ft-os fényképezőgép kellett neki, megkapta.
2010. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyit kapunk. Igaz, csak másfél év van köztünk. Én 15 vagyok, ő 13,5, de mindketten 5000 Ft-t kapunk. :)
2010. márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora a korkülönbség a gyerekeid között? Tesóm és köztem 28 hónap van, mi mindig ugyanannyit kaptunk, amíg suliba jártunk. Az főleg plussz kajára, postára, később mobilfeltöltésére stb. ment el, vagy félretettük, ha spóroltunk vmi extrára. Ruhát, cipőt ... kaptunk.
2010. márc. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Köztünk egy év a korkülönbség, mi mindig ugyanannyit kaptunk a testvéremmel.
2010. márc. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyit kaptam, mint a 4 évvel idősebb testvérem. Semmit. Ha kellett valamire akkor kaptunk. Csak úgy nem.
2010. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!