Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan esik rosszul, ha egy...

Jogosan esik rosszul, ha egy hozzám közelinek gondolt személy, így reagál az esküvőm hírére?

Figyelt kérdés

Amikor az előző szakításom után össze voltam zuhanva mellettem állt és segített. Utána, hogy sínre került a magánéletem is mindig kérdezősködött, hogy hogyan alakulnak a dolgok. Majd később, amikor megkérték a kezem gratulált és úgy tűnt örül. Kicsivel később, amikor személyesen találkoztunk megkérdezte, hogy ugyan mivel tudtad megfogni azt a fiút? Mit látott meg benned?


Talán közrejátszik ebben az, hogy a lánya és én egy idősek vagyunk és egy sikertelen fiú mellett horganyzott le, akit ki ő sem állhat. A lánya meg sikeres a jogász. A másik lánya szintén "egy nem hozzávaló" fiúval jár.


Az én vőlegényemre felnéz ez látszik, mert nemsoká megszerzi a doktori fokozatát és kedves, szorgalmas.



2016. febr. 4. 12:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nő.
2016. febr. 4. 13:35
 12/17 anonim ***** válasza:
70%
Te is az vagy, meg én is. Ez nem indok rá, hogy valaki idiota legyen
2016. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%

Igen, jogosan, mert ez a nő egy áspiskígyó. Addig "melleted van", amíg bajban van, mert addig tudja, hogy te lenn vagy a földön. Amint elkezd menni a szekered, azonnal elkezd irigykedni és szemétkedni veled, mindezt olyan szubtilis, aljas agresszióval, hogy tényleg nem csoda, ha csak kevesen veszik észre.


A lányai azért nyúltak mellé, mert anyuka ilyen, nyílván megvolt ehhez a megfelelő apuka is. Ez a nő nem akar a lányainak jobbat, mert egy önző, rosszindulatú, irigy liba.


Azt javaslom, kerüld el a lehető legnagyobb ívben ezek után. Az a legjobb, ha végleg dobod. Egy kedves, okos szorgalmas férj mellé nem hiányzik egy alattomos, szarkavaró, irigy, önző "anyai barátnő". Ugye?

2016. febr. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
* bajban vagy
2016. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó. Én is ezen gondolkodtam a napokban, hogy a legminimálisabbra kell csökkenteni a kapcsolatot közöttünk, ami most szerencsére nem lesz nehéz. Eddig úgy gondoltam, hogy bajban vannak melletted a barátok, de nála fordítva igaz. Addig van melletted, míg te porban vagy. Amikor sikerül felállnod, már nem vagy olyan érdekes neki, sőt már rivalizál.
2016. febr. 4. 14:06
 16/17 anonim ***** válasza:
61%

én biztos helyre tenném, hogy örüljön neki, hogy a lánya boldog. mi az,hogy nem hozzávaló fiúval jár?ki ő, hogy megmondja ki a hozzávaló?

ja és egyátalán nem gyanús,hogy mindkét lánya párját utálja.. nem csodálkozok,hogyha a lányok ezután le se xarják..

2016. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
43%

Irigy.


Mikor össze voltál zuhanva, élvezte, hogy épp le vagy maradva a "versenyben", ami csak az ő fejében létezik a lányai meg közted.


Ne hívd el az esküvőre, és lekopik.


Én ezt a kérdést soha nem tudnám viccesen venni, mert nem az. Azt sugallja, hogy nincs benned semmi értékes. Vagy azt, hogy bár van, de azok messze elmaradnak a fiú értékei mögött, ezért a nem érti "mit látott meg benned".

2016. febr. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!