Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi a vitáink alkalmá...

Ha egy férfi a vitáink alkalmával a kezébe akadó tárgyakat földhöz vágja, csapkod, akkor esélyes, hogy előbb-utóbb én is sorra kerülök? Vagy van, akinek ez is "elég"?

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 12:44
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
84%

Van, akinek ez is elég.

Férjem is a tárgyakon vezeti le, ha nagyon-nagyon ideges. Volt már 2 hetes telefon falhoz vágva, és ajtó betörve.

De nekem egy pillanatra sem fordul meg a fejemben, hogy engem képes lenne bántani.

10 év alatt sosem emelt kezet rám.

2016. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
63%

Igen sok embernek "elég", mert ezzel már levezeti a feszültséget.


De én személy szerint nem lennél olyan valakivel együtt, aki ennyire nem tudja magát kontrollálni, és képes bármit is földhöz vágni!

2016. febr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
45%

Na ilyenek utan jonnek a tortenetek hogy a tokeletes sarmos ferj miert rugta hasba a terhes feleseget mikor ilyen viselkedesnek SOHA SEMMI JELET nem adta korabban...


Hat persze. Semmi jelet, nyilvan, ez, hogy keptelen kontrollalni magat, ez minden csak nem jel.

Az, hogy olyan "vitaitok" vannak, amik soran ilyen szinten kikel magabol a masik, az se annak a jele meg veletlenul se hogy nem illetek ossze, a, dehogy...

2016. febr. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%

Van, akinek elég. Én ugyan sosem tennék tönkre egy tárgyat, de elég heves vérmérsékletű tudok lenni s bizonyos dolgok nagyon felhúznak. Tárgyak földhöz vágása simán megvolt, főleg, ha közük volt a problémámhoz (az orosz szótáromat nagyon utáltam gyerekkoromban :D). Ha a párommal vitázom s akkor akarnék vagdalkozni, akkor nyilván ő a célpont, csak mire keresek egy megfelelően kicsi és puha párnát (mert mást nem vágnék hozzá), addigra elmúlik :D Olyan, hogy elveszítsem a normális gondolkodásomat, még részeg vitában sem fordulhatna elő, bár sosem vagyok részeg s akkor sosem vitázom, de ez mindegy most.


Egy olyannal, aki ténylegesen tönkretesz dolgokat (az ajtó bevágás miatti sérülése még nem tartozik ide), azért vigyáznék. Ez számomra megengedhetetlen szintű önkontrollhiány.


Nem igazán a kompatibilitás hiányát látom abba, ha valaki csapkod és tárgyakat vagdos a földhöz. Inkább ő ilyen. Van, akinél kis dolog is kiváltja az ilyesmit (látunk embereket, akik egy kis semmitől is kiakadnak), s nincs annyira kompatibilis ember, akivel ne jutna el odáig.

2016. febr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
23%
Egy normális kapcsolatban nem vitatkoznak az emberek, max normális szinten, megbeszélve, nem ordítozva meg csapkodva. Ha nektek csak így megy akkor értelmetlen együtt lennetek, nem sokáig fog működni.
2016. febr. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
53%

Nézd, nő vagyok, egyszer történt meg, hogy úgy bevertem egy üvegajtóba ököllel, hogy szilánkokra tört.


Miután összevarrtak a sebészeten, az első dolog volt, hogy felhívtam a kerületi ideggondozót. Nem néztem volna ki magamból, hogy betörök egy ajtót, megijesztettem magamat is vele, és bárkinek baja eshetett volna.


Ha én meg tudtam csinálni, elvárom mástól is. Pláne úgy, hogy apám is a falon kezdte, aztán anyámmal fojtatta.


De alapból nem lennék olyan emberrel, akinél szokás a dobálózás.

2016. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
59%
Én is törtem már szét új telefont, meg egyéb tárgyakat dühömben, de embert nem bántottam soha. Remélem nem is fogok...
2016. febr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
85%
Basszus, ezt tiniknél olvastam, hogy a tökömbe lehet új telefont eltörni? Arra is vigyázok, hogy vízszintbe tegyem le, nemhogy eltöröm.
2016. febr. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
98%
Igen, sokaknak elég. Attól még, hogy tárgyakat vág a földhöz, nem jelenti azt, emberre valaha kezet emelne. Én is tudok nagyon dühös lenni, extrém esetben vagdalkozni, de soha nem ütnék meg senkit.
2016. febr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
54%

En is azok taborat erositem, akik szerint van okod felni.


Aki ennyire keptelen kontrollalni onmagat, hogy targyakat ver szet, ki tudja, mikor jut el oda, hogy a te fejedet is targynak latja, es azt veri a falba?


Plane, ha a duhkitoreseket (mert ez az) a vitaitok okozza...

2016. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!