Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok? Ki hogyan élte meg...

Srácok? Ki hogyan élte meg amikor ismerkedés alkalmával egy lány csúnyán megalázta, lekoptatta?

Figyelt kérdés
Kit mennyire viselt meg a dolog?

2015. jan. 4. 12:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha annyit mondok hogy "magasvékonysrác" is így jött létre?
2015. jan. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%

Egy nagy csalódás után az első próbálkozókat nagyon csúnyán elküldtem. (Utólag jöttem rá hogy viselkedtem.) Volt, akivel örökre összevesztünk, volt, aki nem adta fel, vele végül össze is jöttünk és boldogok vagyunk.

Szóval szerintem mindenki másképp, szándéktól függően is (kalandot vagy kapcsolatot keres).

Mondjuk megalázni senkit nem kellene... Az azért durva.

2015. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már hozzászoktam, manapság már nem visel meg annyira, mint régen. Igaz, már próbálkozni is nagyon ritkán szoktam, csak ha elfelejtem, hogy ilyen külsővel semmi esélyem.
2015. jan. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mivel nem egyszer kaptam már ilyet,és mellé még a visszautasítások tömege is jött,ennek az lett az eredménye,hogy nem merek már élőben próbálkozni sem,mert nincs szükségem még több visszautasításra és megalázásra.Így is van elég gondom az életben...

23/F

2015. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Nemet mond és? Azt akkor mivan? Ne legyetek már így beszarva a nőktől gyerekek :D


Aki írta, hogy nem szép a külseje annak mondom, hogy ha te ezt gondolod akkor más is ezt fogja. Csak hidd el magadról, hogy főnyeremény vagy, ha így állsz oda akkor nem lesz para. (Persze ekkor se 100% a siker esélye, de a -20-ról egy 70-re felugrik)

2015. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, ez a legnagyobb hülyeség, amit mondani lehet. Körülbelül akkora, mintha azt mondanád a magyar válogatottnak, hogy ha hisznek benne, képesek legyőzni a Real Madridot. Még ha ezt a marhaságot sikerül is elhitetniük magukkal, akkor is 10-ből 10-szer ki fognak kapni. Az a szomorú igazság, hogy aki ronda, férfiatlan, és legtöbbször ez miatt is kitaszított volt egész gyerekkorában, az rohadtul a hajára kenheti, hogy főnyereménynek tartja magát. Akkor tényleg szánalmasan fog viselkedni, és még inkább megalázzák.
2015. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%

Passz sose voltam kitaszított úgyhogy... :D

De most ezzel igazából nem tudok mit kezdeni, stíluson, viselkedésen lehet változtatni, és a kinézetet is fel lehet dobni.

2015. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%

" mintha azt mondanád a magyar válogatottnak, hogy ha hisznek benne, képesek legyőzni a Real Madridot"


És ez így is van.

Ha hisznek benne, lesz annyi önbizalmuk, következésképpen kitartásuk, következésképpen szorgalmuk, következésképpen eredményük, hogy a Realt legyőzik. Mondd hogy nem így van, és hazudj!

2015. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Láttad te már a magyar válogatottat, meg a Realt focizni?:D Ha igen, gondold át újra, ki hazudik. Akinek jobb adottságai vannak, több támogatást kapott élete során, jobb környezet veszi körül, van pénze az minden egyes alkalommal le fogja győzni a kis szerencsétlen, gyerekkorában végig bántalmazott és megalázott, önbizalomhiányos srácot. Beszélhetünk itt az élet bármely területéről, csajozásról, fociból vagy bármiről. Akinek nincsenek meg az adottságai és a módszerei, az hiheti magáról azt is, hogy ő a Jézuska, a végeredmény ugyanaz lesz.
2015. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Kitartással, önbizalommal, stb. a magyar válogatott esetleg képes lenne legyőzni a szlovák válogatottat, de a Realt semmiképpen nem. Hasonló igaz a csajozásra is.
2015. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!